به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » تفاهم‌نامه همکاری شهرداری منطقه 12 با تماشاخانه سنگلج

    مورد علاقه

    تفاهم‌نامه همکاری شهرداری منطقه 12 با تماشاخانه سنگلج

    جلسه هم‌اندیشی مدیران شهرداری منطقه 12 و مدیر تماشاخانه سنگلج با حضور دکتر شهرام گیل‌آبادی (رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل) صبح امروز سه شنبه 19 خردادماه، در تماشاخانه سنگلج برگزار شد.

     

    در این جلسه که علاوه بر معاون فرهنگی- اجتماعی شهردار منطقه 12 تعدادی از کارشناسان هنری مرکز هنرهای نمایشی هم حضور داشتند،  نگاه حمایتی شهردار منطقه 12 از فضاهای فرهنگی موجود در بافت قدیم تهران مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد تفاهم‌نامه همکاری تماشاخانه سنگلج با شهرداری منطقه 12 به زودی منعقد شود.

     

    در این نشست دکتر گیل آبادی با اشاره به پتانسیل موجود در فضای فرهنگی منطقه 12 تهران گفت: «خوشبختانه شهردار تهران توجه ویژه‌ای به منطقه 12 دارند و حضور مهندس ملکی در این منطقه نشانگر دغدغه‌های خاص فرهنگی ایشان است. »

     

    رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر اهمیت تماشاخانه سنگلج افزود: «این تماشاخانه به عنوان یک پایگاه که امکان حضور به بسیاری از  هنرمندان شناخته شده تئاتر امروز داد باید به جایگاه ویژه خود باز گردد و این مهم بی شک با نگاه دغدغه مند شهردار منطقه و معاونین ایشان اجرایی خواهد شد.»

     

    در این جلسه مهندس ملکی هم با اشاره به تشکیل یک پاتوق فرهنگی در تماشاخانه سنگلج اضافه کرد: «ما به دنبال این هستیم که از فضاهای موجود در منطقه به درست‌ترین شکل ممکن در راستای اهداف فرهنگی و اجتماعی خود استفاده کنیم و بی‌شک یکی از فضاهایی که می تواند هم به ما کمک کند و هم هنرمندان را به هم نزدیک کند تماشاخانه سنگلج است.»

     

    در ادامه این نشست و طرح موضوع‌های مختلف مقرر شد تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری منطقه 12 و تماشاخانه سنگلج منعقد شود تا مسائلی همچون بازسازی بخش‌هایی از ساختمان و مرتفع ساختن مشکلات فنی، حمایت از نشست های ماهانه تماشاخانه و موارد دیگر در قابل این تفاهم‌نامه اجرایی شود.

     

    جلسه هم‌اندیشی با مدیران شهرداری منطقه 12 به دعوت مدیر تماشاخانه سنگلج و در آغاز فصل جدید فعالیت‌های این مجموعه برگزار شد.

     

    تفاهم‌نامه همکاری شهرداری منطقه 12 با تماشاخانه سنگلج

    منبع: ایران تئاتر


    -1


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group