به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » اولین کنسرت آنپلاگد پاپ توسط سیروان خسروی برگزار می شود

    مورد علاقه

    اولین کنسرت آنپلاگد پاپ توسط سیروان خسروی برگزار می شود

    فرید توفیقی : سیروان خسروی در روز شنبه، بیست و هشتم شهریور ماه ۱۳۹۴ برای نخستین بار در ایران تحت حمایت کمپانی «اکس بلک» کنسرت آنپلاگد برگزار می کند.

     شایان ذکر است سیروان خسروی نخستین خواننده پاپ کشورمان است که با پشتیبانی شرکت اکس بلک اولین کنسرت اکوستیک پاپ را در ایران برگزار می کند، کنسرتی که بدون دخالت افکت‌ها و آمپلی‌فایر و انواع سازهای الکترونیک اجرا شده و صداها مستقیماً از ساز خارج می‌شود، که این برنامه قطعا تجربه ای جدید برای مخاطبین این خواننده محسوب می شود.
    به گزارش موسیقی پارس، «احسان حاجیان» مدیر برنامه های سیروان خسروی در مورد تفاوت این اجرا با سایر اجرا های دیگر این خواننده در تهران و شهرستان گفت:” اجرا آنپلاگد به معنای یک اجرا کاملا اکوستیک می باشد، هیچگونه ساز الکترونیکی در آن وجود ندارد، به عنوان مثال به جای ساز کیبورد، پیانو وجود دارد، ارکستر «زهی» و گروه «کر» دارد. در این برنامه نوازندگان اصلی سیران به همراهی بیست نوازنده دیگر حضور خواهند داشت.”
    وی در پاسخ به اینکه این برنامه در چه مکانی برگزار خواهد شد پاسخ داد : “این اجرا در سالن برج آزادی برگزار می شود و بلیط های اهدا شده این کنسرت اکوستیک به دست مخاطبین از جوایز شرکت اکس بلک محسوب می شود.”
    شرکت اکس جهت معرفی محصول خود اقدام به راه‌اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ با نام « صدای سکوت٬ رساتر است» کرده است.
    همچنین این کمپانی در وبسایت رسمی خود هدف از برگزاری این کنسرت را تجربه ای نو از موسیقی «سیروان خسروی» در فضایی آرام و متفاوت و صمیمی برای هواداران او خوانده است. منتظر گزارش و عکس های دیدنی از این کنسرت به صورت اختصاصی از موسیقی پارس باشید.

     

     

    اولین کنسرت آنپلاگد پاپ توسط سیروان خسروی برگزار می شود
    اولین کنسرت آنپلاگد پاپ توسط سیروان خسروی برگزار می شود

    منبع: موسیقی پارس


    -1


    سیروان خسروی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group