به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » گزارش كنسرت سیروان خسروی در زاهدان

    مورد علاقه

    گزارش كنسرت سیروان خسروی در زاهدان

    كنسرت سیروان خسروی ۱۵ و ۱۶ مردادماه با وجود اینکه در سالن ورزشی امام علی(ع) زاهدان برگزار شد و استاندارد های لازم برگزاری یک کنسرت را نداشت امابا استقبال قابل توجهی از مردم این شهر مواجه شد.

    به گزارش خبرنگار مهر، باز هم شب خاطره انگیز برای مردمان پهناورترین استان کشور رقم خورد، بعد از آخرین لحظه های اردیبهشت ماه و کنسرت محمد علیزاده در زاهدان بود که دیگر موسیقی در این دیار رنگ و بوئی نداشت و از هفته گذشته با رونمائی از بیلبورد ها و تابلوهای تبلیغاتی کنسرت سیروان خسروی این خواننده جوان در زاهدان، شور خاصی در میان جوانان و علاقه مندان به موسیقی به راه افتاد، چرا که شب خاطره انگیز دیگری در انتظارش بود.

    ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه مطابق تلاش تیم برگزار کننده این کنسرت، سالن چند منظوره ورزشگاه امام علی(ع) زاهدان هر شب پذیرای هزاران نفری بود که با شور خاصی در سالن گرد هم جمع شده و با این خواننده جوان همصدا می شدند.

    کنسرت موسیقی سیروان خسروی

    کنسرت سیروان خسروی خواننده پاپ در حالی در زاهدان برگزار شد که استقبال چشمگیر مردم از این رویداد زیبای فرهنگی، خود گواهی بر اهمیت و ضرورت برگزاری این مراسم ها در سیستان و بلوچستان است.

    اجرای کنسرت سیروان خسروی در سالن چند منظوره امام علی(ع) تا پاسی از شب ادامه یافت، این خواننده پاپ افزون بر اجرای قطعاتی از آلبوم های پیشین خود، بخشی از تازه ترین ترانه هایش را در زاهدان ارائه کرد که موجی از خوشحالی را در سالن به راه انداخته بود.

    خسروی در بخشی از سخنان خود خطاب به مردم زاهدان گفت: خوشحالم که اینجا هستم و امید دارم کارهای جدیدم در سال ۹۴ مورد استقبال علاقه مندان به موسیقی قرار بگیرد، چرا که یک خواننده فکر و ذهنش خدمت به مردم است.

    غم نبود زیرساخت های فرهنگی سنگینی می کرد

    دو شب اجرای تابستانه سیروان خسروی در زاهدان بر غم مردم پهناورترین استان کشور می افزود، چرا که از نبود امکانات و حتی یک سالن فرهنگی برای برگزاری یک کنسرت رنج می برند، همواره سالن های ورزشی مختلف این دیار به عنوان محل برگزاری کنسرت انتخاب می شود که نبود امکانات رفاهی نارضایتی مردم را در پی دارد.

    شروع کنسرت با تاخیر نیم ساعته و مناسب نبودن کیفیت صدای خواننده که انعکاس صدا در سالن داشت، هم از دیگر حاشیه‌های این شب بود که با اجرای زیبای این خواننده از یاد مردم رفت و اعتراضات را ساکت کرد.

    برنامه ریزی نامناسب مسئولان برگزاری کنسرت سبب آن شده بود که کسانی با تاکسی و ماشین ها کرایه ای خود را به محل اجرای کنسرت رسانده بودن در هنگام برگشت با مشکل روبرو شده و مجبور شدند برای دستیابی به یک تاکسی هزاران متر پیاده روی کنند که ای کاش در این زمینه تدابیر لازم از سوی مدیریت تاکسیرانی زاهدان اعمال می شد که سختی های رسیدن به یک ماشین، شیرینی شب زیبای فرهنگی را برای مردم تلخ نمی کرد.

     

    بزودی تصاویر کنسرت منتشر میگردد .

    گزارش كنسرت سیروان خسروی در زاهدان
    گزارش كنسرت سیروان خسروی در زاهدان

    منبع: خبرگزاری مهر - خبرنگار:سید مرتضی مصطفوی


    +2


    سیروان خسروی, زاهدان, کنسرت سیروان خسروی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group