به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » 10 خرداد رضا صادقی در تهران روی صحنه می‌رود

    مورد علاقه

    10 خرداد رضا صادقی در تهران روی صحنه می‌رود

    خواننده قدیمی موسیقی پاپ پس از تور موفق کنسرت‌هایش در آمریکا، در تاریخ 10 خرداد در تهران روی صحنه می‌رود.

     

    رضا صادقی پس از تور بزرگش در آمریکا و اجرای برنامه در بیش از 15 شهر و ایالت مختلف این کشور، در تاریخ 10 خرداد به همت موسسه «آوای هنر» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت تا باردیگر در حضور دوستدارانش قطعات این خواننده در تهران اجرا شوند.

     

    رضا صادقی درباره تور آمریکای خود و گروه مشکی پوشان گفت: «خوشبختانه تورموفقی را در خارج از کشور روی صحنه بردیم و موفقیت این تورو این کنسرت ها انرژی مثبتی خوبی برای من بود و باعث شد با یک حال خوب به ایران برگردم و حالا برای اجرای تهران انرژی زیادی دارم.»

     

    این خواننده در ادامه افزود: «تور آمریکا تور دلچسبی بود و حالا قصد داریم در شبی ویژه در وطن با مشکی‌پوشان و مشکی‌دوستان دیداری تازه کنیم. با شوق و انرژی بالایی منتظر دیدار با همه دوستانم هستم.» صادقی درباره کنداکتور قطعاتی که دراین کنسرت اجرا خواهد شد نیز گفت: «قطعاً آثار جدید در اولویت هستند ولی بدون شک با آثار پرخاطره هم لحظات خوبی را برای حاضرین در سالن رقم خواهیم زد.»

     

    این خواننده درباره فعالیت های جدید خود نیز توضیح داد: «بعد از بازگشت به ایران کمی استراحت می‌کنیم و بعد از اجرای تهران، روی آثار جدید و انتشار آنها برنامه‌ریزی خواهیم کرد. چند پیشنهاد تلویزیونی هم دارم که در حال بررسی آنها هستم.»

     

    «شب بارونی» آخرین آلبوم رضا صادقی بود که بصورت آلبوم EP در فضای اینترنت منتشر شد.

     

    این خواننده تاکنون آلبو‌م‌هایی چون پیرهن مشکی، وایسا دنیا، دیگه مشکی نمی‌پوشم، همین، فقط گوش کن و... را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

    10 خرداد رضا صادقی در تهران روی صحنه می‌رود

    منبع: موسیقی ما


    +2


    رضا صادقی, کنسرت رضا صادقی, کنسرت رضا صادقی در تهران, کنسرت تهران, هواداران رضا صادقی, کلوب هواداران رضا صادقی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group