به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » حاشیه نگاری از کنسرت تهران «رضا صادقی»

    مورد علاقه

    حاشیه نگاری از کنسرت تهران «رضا صادقی»

    کنسرت بزرگ «رضا صادقی» به همت «موسسه آوای هنر» در روز ۶ شهریور و در سالن بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

    این کنسرت پس از اجرای موسیقی بی کلام با قطعه «کلافه» شروع شد و رضا صادقی پس از آن یاد درگذشتگان مرحوم ناصر عبدالهی، بابک بیات ، مرتضی پاشایی و مرحوم بیت الله عباسپور را گرامی داشت.

    رضا صادقی همچنین از شاملو به عنوان کسی که گوشه ای از تفکرش را مدیون اوست، یاد کرد و از حضار خواست این بزرگان را تشویق کنند.

    رضا صادقی پیش از اجرای دومین قطعه یعنی «حیف» دو تن از مهمانان خود، «نرگس جعفری» ترانه سرای این قطعه، و «ساناز کریمی» آهنگساز این قطعه را که به عنوان مهمان حضور داشتند معرفی کرد و در پایان قطعه حیف، با صدای بلند گفت: تقدیم به تمام کسایی که نمیرن.

    رضا صادقی بعد از اجرای آهنگ «یه نفر»، تنظیم کننده این قطعه «مهران خالصی» را معرفی کرد، پس از معرفی مهران خالصی گفت: چطوری اصفهانی؟؟ مینازین به زاینده رود،ما هم دریا داریم (با خنده).

    پس از آن «پرستو صالحی» بازیگر تلویزیون را اینگونه معرفی کرد: یک هنرمند با جرات و باقدرت کشور که خیلی قدرتمند میگه این اتفاق اشتباه درسته، و اینجوری خوبه و اینجوری اشتباهه، و حتی اگه خودش اشتباه کنه با قدرت میگه و از همه اینها فراتر در هنرش قابل است و خودش رو ثابت کرده است.

    پس از تشویق زیاد در سالن، برای قطعه «مشکی پوشی»، پرستو صالحی بار دیگر از حضار خواست وی را تشویق کنند.

    پس از آن آهنگ «عاشق شدم» رو به تمام کسانی که وقتی عاشق می شوند، اتفاقات قشنگ در کنارشون رخ میده و یه حس گم و گیجی هم دارند وتعدادشان هم در این سالن کم نیست تقدیم کرد.

    قطعات «یه نفر» ، «عاشقتم»، «بخند»، «کفش آهنی»، «وایسا دنیا»، «یادگاری»، «امرم»، «فال»،«بی تو»،«ادعا»،«رنگ صدام»، «خبر داری»، «میخوامت»، «احساس رویایی» و «دوست دارم خدا» … دیگر قطعاتی بودند که برای این کنسرت در نظر گرفته شده بود.

    رضا صادقی در خصوص قطعه «بخند» گفت: این قطعه را تقدیم می کنم به لبخند شما که سالهاست مجبورمان می کنند به گریه کردن! این که تبعات این حرفم چیست را بگذریم …

    پس از اجرای قطعه رضا صادقی، «مانی رهنما» خواننده خوب کشور را به حضار معرفی کرد، رضا صادقی در خصوص مانی رهنما گفت: این روزها عادت شده هر کسی یا حس رو می گیره و تکنیک رو فراموش می کنه و یا به تکنیک رو نمی کنه و احساس رو بی خیال میشه،این هنرمند هر دوی اینها رو با دقت اجرا می کنه! هم تکنیک وهم حس قوی تمام اینها کامل میشه در یک اسم مانی رهنما !

    معین راهبر، علی استیری، فرشید ادهمی، بهشاد شریفی نیا و بابک صحرایی نیز دیگر مهمانان این کنسرت بودند.

    رضا صادقی پس از معرفی «بابک صحرایی» گفت: بعضی جاها اسم یه چیزی رو نمیشه آورد ولی من یه اسم راحت پیدا کردم برای این اتفاق چون حس کردم این اسمی که من انتخاب کردم بیشتر به فضای کاری ایشون میاد، به افتخار شاعری که آدم بزرگ ها و خیلی بزرگترهای موسیقی ازش کلام دارن و باهاش بزرگ تر شدند بابک دریایی!

    رضا صادقی «دوست دارم خدا» را به عنوان حسن ختام اجرا کرد و حس خوبش را در سالن به یادگار گذاشت.

    پس از همخوانی مردم در قطعه «یادگاری» رضا صادقی شالش را برای مردم پرتاب کرد.

    در این اجرا فاضل پیش، عمید بنکدار، مرتضی کریمی، سعید صارمی، آرش مقدم، امید شهابی و پویا نیکپور (رهبر ارکستر) رضا صادقی را به عنوان نوازندگان ارکستر مشکی همراهی کردند.

    حاشیه نگاری از کنسرت تهران «رضا صادقی»

    منبع: فارس


    0


    رضا صادقی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group