به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » «محسن یگانه» تور کنسرت‌هایش در کانادا را آغاز خواهد کرد

    مورد علاقه

    «محسن یگانه» تور کنسرت‌هایش در کانادا را آغاز خواهد کرد

    «محسن یگانه» این روزها مشغول تمرین برای چند اجرای داخلی و سفر به کانادا است. او دو هفته از ماه شهریور را در کانادا خواهد بود و با ایرانیان چهار شهر آن کشور پهناور دیدار خواهد داشت. یگانه سیزدهم شهریور برابر با چهارم سپتامبر در شهر «مونترال» روی صحنه می‌رود. او بلافاصله به «تورنتو» سفر خواهد داشت و شنبه پنجم سپتامبر برنامه‌اش را در این شهر برگزار خواهد کرد. محسن یگانه و ارکسترش به رهبری «علی ثابت» پس از یک استراحت کوتاه عازم «ونکوور» می‌شوند تا قطعات آلبوم «نگاه من» و آثار خاطره‌انگیزشان را یازده سپتامبر در این شهر زمزمه کنند. شهر «کلگری» هم آخرین مقصد آنها خواهد بود و ایرانیان مقیم این شهر باید در تاریخ سیزدهم سپتامبر منتظر خواننده قطعه «سکوت» باشند.

     

    البته یگانه پیش از سفر به کانادا کنسرتی هم در تهران خواهد داشت. این برنامه سی مرداد و به میزبانی تالار وزارت کشور برگزار می‌شود. او در حالی پس از مدتها قرار است در تالار وزارت کشور اجرای برنامه داشته باشد که طی سال‌های اخیر تمامی اجراهای زنده خود را در برج میلاد و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار کرده است.

     

    چهارمین آلبوم رسمی محسن یگانه به نام «نگاه من» اردیبهشت ماه سال جاری به بازار عرضه شد. اثری که بازخوردهای گوناگونی را به دنبال داشت و یگانه پس از آن تور کنسرت‌های خود را آغاز کرد. اجراهای شهرستان را هم در دستور کار خود داشت و گفته می‌شود که تا پایان سال جاری احتمالا او و علی ثابت چند اجرا و تور بین المللی دیگر هم داشته باشند.

    «محسن یگانه» تور کنسرت‌هایش در کانادا را آغاز خواهد کرد

    منبع: موسیقی ما


    0


    محسن یگانه, کنسرت, کنسرت محسن یگانه

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group