به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » میلاد ترابی: آلبوم محمد علیزاده قطعا اوایل سال ۹۵ منتشر می‌شود

    مورد علاقه

    میلاد ترابی: آلبوم محمد علیزاده قطعا اوایل سال ۹۵ منتشر می‌شود

    مدیر تولید آلبوم جدید خواننده «دلت با منه» سرانجام توضیحاتی را درباره محتوای کلی آلبوم جدید محمد علیزاده ارائه داد.

     

    میلاد ترابی که چندی پیش در سوگ از دست دادن پدر نشست، صبح امروز درباره روند تولید آلبوم جدید محمد علیزاده گفت: «با اتفاقاتی که برای من افتاد دیگر قطعا و علنا مشخص است که نمی‌شد آلبوم را در سال ۹۴ منتشر کنیم. صد در صد آلبوم در سال ۹۵ منتشر خواهد شد.» تنظیم کننده و موزیسین قدیمی حوزه پاپ ادامه داد: «برای این آلبوم با محمد علیزاده از هر نیرویی که لازم بود استفاده کردیم تا به بهترین کیفیت ممکن برسیم و هنوز هم تمام نشده و با تمام انرژی در حال کار کردن روی آلبوم هستیم و تمام سعی مان بر این است که تا اواخر اردیبهشت این کار را تمامش کنیم.»

     

    میلاد ترابی درباره طولانی شدن پروسه تولید این آلبوم نیز معتقد است: «حدود سه سال برای این آلبوم انرژی زیادی صرف شده است و با وسواس و حساسیت تمام نسبت به آن جلو رفته‌ایم. هنوز هم من احساس می‌کنم که باید زمان و انرژی بیشتری برای آن صرف شود. اعتقاد دارم اگر قرار است آلبومی با صدای محمدعلیزاده منتشر شود، این آلبوم باید جوری باشد که حوصله کسی با شنیدن آن سر نرود. ما در این مدت سه تک تراک منتشر کردیم و همه سعیمان بر این اساس بود که آثاری با کیفیت بالا و در حد استانداردهای خوب منتشر شوند.»

     

    ترابی در توضیح فرق آلبوم جدید محمد علیزاده با آثاری که این روز‌ها در بازار موسیقی کشورمنتشر شده‌اند نیز گفت: «من هرگز محمد علیزاده را با خواننده‌های دیگر مقایسه نمی‌کنم. به هر حال هر خواننده‌ای سبک و سیاق خودش را دارد. ولی در مقایسه با آثار قبلی محمد علیزاده، با قاطعیت می‌توانم بگویم که خیلی جلو‌تر رفته‌ایم. چه از لحاظ ترانه و موسیقی و چه از لحاظ تنظیم. به هر حال ما در این آلبوم سراغ دیگر تنظیم کننده‌ها هم رفته‌ایم و من به عنوان مدیر هنری آلبوم در این موضوع مستقیما وارد شده‌ام و فکر می‌کنم زورمان در این آلبوم خیلی بیشتر هم شده است.»

     

    مدیر هنری آلبوم جدید محمد علیزاده در انتهای صحبت‌های خود نیز گفت: «خود محمد تصمیم گیرنده اصلی درباره زمان انتشار آلبوم بود. چه از لحاظ مدیریت زمانی و چه درباره نوع توزیع اثر. کاملا من و محمد در این باره مشورت می‌کنیم. قرار بود آلبوم حتما قبل از سال منتشر شود ولی اتفاقاتی که برای من افتاد باعث شد نتوانیم آن روال را پیش ببریم و تصمیمات جدیدی را بگیریم. تمام دوستانی که کار را به آن‌ها سپرده‌ایم، کارشان را سر وقت انجام داده‌اند و تنها برخی آثار که دست خود من است باید کار تولیدشان تمام شود.»

     

    توضیحات میلاد ترابی درباره آلبوم جدید محمد علیزاده در حالی صورت گرفته که این خواننده این روز‌ها در خارج از کشور به سر می‌برد.

    میلاد ترابی: آلبوم محمد علیزاده قطعا اوایل سال ۹۵ منتشر می‌شود

    منبع: موسیقی ما


    +6


    محمد علیزاده, آلبوم جدید محمد علیزاده, میلاد ترابی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group