به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » محمد علیزاده در بهشهر, رامسر و تهران به روی صحنه می رود

    مورد علاقه

    محمد علیزاده در بهشهر, رامسر و تهران به روی صحنه می رود

    مهدی کیهانی:محمد علیزاده خواننده نام آشنا مارکت داخلی که موسیقی آن لهجه ی ترکی دارد و در ماه های اخیر یکی از پرکار ترین خواننده های موسیقی داخلی محسوب می شود پس از اجراهای موفقی در شهرهایی همچون تهران و انزلی و اهواز و بوشهر در ادامه اتور کنسرت های خود در شهرهایی همچون بهشهر و رامسر و اجرای مجددی در تهران به روی صحنه می رود.

    کنسرت محمد علیزاده در بهشهر

    این خواننده در ۲۱ امین روز از آخرین ماه تابستان سال جاری به همراه گروه ارکستر خود در سالن هوتو شهر بهشهر به اجرای برنامه می پردازد.

    مراکز فروش بلیط این کنسرت تابستانه ی به روی بنر درج شده است.

    کنسرت محمد علیزاده در رامسر

    این کنسرت در ۲۴ و ۲۵ شهریورماه در سالن هتل رامسر به روی صحنه می رود. در ابتدا تنها بلیت های یک شب از این برنامه قابل خرید می باشد و در صورت استقبال مخاطبین شب دوم از این کنسرت نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

    گفتنی است این کنسرت به همت موسسه ی فرهنگی هنری «نسیم مهرآوا» به روی صحنه می رود و علاثه مندان میتوانند جهت تهیه و رزرو بلیت این کنسرت به سامانه ی اینترنتی ایران اجرا مراجعه نمایند.

    تمدید کنسرت تهران محمد علیزاده

    محمد علیزاده که رکورددار کنسرت های پایتخت می باشد باری دیگر به واسطه ی استقبال بسیار زیاد مخاطبین این خواننده کنسرت وی تمدید شده است. علیزاده در ۱۱و۱۲ مهرماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می رود.

    گفتنی است علیزاده قطعه ی جدید خود که «کجا میری» نام دارد را در این کنسرت به روی صحنه خواهد برد.

    علاقه مندان می توانند جهت تهیه و رزرو بلیت این کنسرت به سامانه ی اینترنتی ایران کنسرت مراجعه نمایند.

    علیزاده در این کنسرت منتخبی از قطعات محبوب خود همچون  هواتو کردم ،این اولین باره ،زخم، فکرشم نکن, جز تو, همینه که هست, غم دنیاست و سرزنش و … را برای مخاطبین خود به روی صحنه خواهد برد.

    همچنین نوازندگانی همچون عظیم روحانی (گیتار الکتریک) ، محمد شعبانی (پرکاشن)،علی شهبازی (گیتار الکتریک)،علی پور نگهبان (گیتار بیس)، بهمن میرزازاده (بوزوکی)،ایمان ذاکری(درام )، اشکان موسوی (ویولن)،سعید عباسی (کیبورد)،اشکان صدیق آذر ،امیر حسین اویسی (کیبورد ) علیزاده را در این کنسرت همراهی می کنند.

    شایان ذکر می باشد محمد علیزاده صبح امروز از تغییر صفحه ی رسمی خود در اینستاگرام خبر داد و آدرسی به نشانی @mohammadalizadehmusic را تنها به عنوان صفحه ی رسمی خود در این صفحه مجازی معرفی کرد.

    محمد علیزاده در بهشهر, رامسر و تهران به روی صحنه می رود
    محمد علیزاده در بهشهر, رامسر و تهران به روی صحنه می رود
    محمد علیزاده در بهشهر, رامسر و تهران به روی صحنه می رود

    منبع: گراموزیک


    0


    محمد علیزاده, کنسرت محمد علیزاده, کنسرت

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group