به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » سورپرایز محمد علیزاده در نمایشگاه بین‌المللی

    مورد علاقه

    سورپرایز محمد علیزاده در نمایشگاه بین‌المللی

    خالق آلبوم "دلت با منه" پس از حدود سه ماه در تهران روی صحنه رفت. "محمد علیزاده" طی شش سانس برنامه خود در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی گلچینی از قطعات محبوب و تک قطعات چند وقت اخیرش را اجرا کرد.

    خیلی برام عزیزه خاطرت

    در سالن همهمه است، مردم هنوز به دنبال جای خود آرام نگرفته‌اند اما نور سالن کم شده و حکایت از آغاز اجرا را دارد، دکور صحنه کاملا حرفه‌ای طراحی شده ولی خبری از خواننده نیست. نمایشگرهای داخل سالن ویدئویی را نشان می‌دهد که این نماهنگ شامل تک قطعات محمد علیزاده است. نوبت به اجرای قطعه "خیلی برام عزیزه خاطرت" می‌رسد، ناگهان ویدئو قطع شده و علیزاده از گوشه سالن خود را به استیح می‌رساند و ادامه این قطعه را اجرا می‌کند.

    از محبت مردم ثروتمندترینم

    بعد از اجرای چند قطعه محمد علیزاده رو به حضار داخل سالن در حالی که از چهره‌اش مشخص است از صندلی‌هایی که پر شده‌اند رضایت کامل دارد می‌گوید: من رکورد برگزاری کنسرت در تهران را دارم اما پیش از این از محبت مردم فقیر بودم اما امروز ثروتمندترین آدم روی زمین هستم چون شما را در کنار خود دارم.

    من از عشق بارون به دریا زدم

    اواسط اجراست که به یک باره مردان سفید پوشی با بال‌هایی فرشته‌وار به روی صحنه می‌آیند و جلوه خاصی را روی سن ایجاد می‌کنند، با ورود آنها علیزاده قطعه "شهر باران" که از قطعات پرطرفدار این خواننده محسوب می‌شود را اجرا می‌کند.

    میشه نگام کنی؟!

    دکور صحنه تغییر می‌یابد و نوازندگان روی استیج آرایش خود را تعویض می‌کنند. شمع‌های روی سن فضایی عاشقانه را رقم زده و فضا آماده اجرای قطعه "میشه نگام کنی" می‌شود.

    جز تو

    آخرین قطعه این کنسرت "جز تو" بود. محمد علیزاده شب خوبی را برای هوادرانش رقم زده بود چرا که طرفدارانش تا انتهای درب ورودی و در طول مسافت سالن تا پارکینگ نمایشگاه بین‌المللی به صورت اشتراکی تک تک قطعات را با هم همخوانی می‌کنند.

    رونمایی از دو سورپرایز

    یکی از اتفاقات ویژه این کنسرت رونمایی خواننده آلبوم "جز تو" از دو قطعه سینگل خود بود. البته او آنقدر باهوش بود که فقط بخشی از این قطعات را بخواند و مژده انتشار آن را بعد از کنسرت‌هایش داد.

    قطعات اجرایی

    خیلی برام عزیزه خاطرت"، "هواتو کردم"، "برگرد"، "می‌شه نگام کنی"، "این اولین باره"، "فکرشم نکن"، "غم دنیاست"، "تولد"، "اشتباه"، "تو رو می‌خواستم"، "دل بی تو غم زده"، "بی حوصله"، "دلت با منه"، "شهر باران" و "جز تو" از جمله قطعات کنداکتور برنامه محمد علیزاده بودند.

    مهمانان ویژه

    عباس جمشیدی و افشین پیروانی مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

    اعضای ارکستر

    امیرحسین اویسی (پیانو و کیبورد)، عظیم روحانی (گیتار کلاسیک)، محمد شعبانی (پرکاشن)، علی شهبازی (گیتار الکتریک)، علی پورنگهبان (گیتارباس)، محسن حسن‌نیا (کلارینت و ساکسفون)، اشکان موسوی (ویولن)، بهمن میرزازاده (بوزوکی)، ایمان ذاکری (درامز)، سعید عباسی (کیبورد) و اشکان صدیق آذر (سینت‌سایزر) در این کنسرت با علیزاده همراهی کردند.

    سورپرایز محمد علیزاده در نمایشگاه بین‌المللی
    سورپرایز محمد علیزاده در نمایشگاه بین‌المللی
    سورپرایز محمد علیزاده در نمایشگاه بین‌المللی

    منبع: هنرآنلاین


    -1


    محمد علیزاده, کنسرت محمد علیزاده, کنسرت

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group