به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » مازیار فلاحی با «عاشقانه‌ها را پایانی نیست» اروپا گردی می‌کند!

    مورد علاقه

    مازیار فلاحی با «عاشقانه‌ها را پایانی نیست» اروپا گردی می‌کند!

    صنم قلی زاده: مازیار فلاحی خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان این روز‌ها مشغول تدارک تور کنسرت‌هایش با عنوان «عاشقانه‌ها را پایانی نیست» در شهر تهران و چند کشور اروپایی است.

    فلاحی در ابتدا و طی تاریخ ۶ شهریورماه در شهر بوشهر (سالن سینما بهمن) به روی صحنه می‌رود و سپس ۲۶ شهریورماه (دو سانس) در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.

    مهرماه نیز فلاحی به اروپا سفر می‌کند و در شهرهایی از آلمان، سوئد و انگلستان به دیدار دوستدارانش خواهد رفت، طی برنامه ریزی‌های انجام شده، این خواننده پاپ ابتدا طی تاریخ سوم مهرماه (۲۵ سپتامبر) در شهر مالموی سوئد به روی صحنه می‌رود و چهارم مهرماه (۲۶ سپتامبر) شهر کلن آلمان میزبان فلاحی و گروه وی است، پس از این کنسرت فلاحی دوباره به سوئد بازخواهد گشت و پنجم مهرماه (۲۷ سپتامبر) در استکهلم با هوادارانش دیدار می‌کند. مازیار فلاحی پس از حدود دو هفته استراحت، طی تاریخ ۱۷ مهر (۹ اکتبر) در فرانکفورت آلمان و ۱۸ مهرماه (۱۰ اکتبر) در شهر لندن به اجرای برنامه می‌پردازد، شهر منچس‌تر نیز أر ۱۹ مهرماه (۱۱ اکتبر) آخرین شهری خواهد بود که در این تور کنسرت‌ها، فلاحی در آن به روی صحنه می‌رود.

    شایان ذکر است که طی هفته‌های آتی مازیار فلاحی تک اهنگ‌هایی را منتشر و در دسترس مخاطبین قرار خواهد داد.

    مازیار فلاحی با «عاشقانه‌ها را پایانی نیست» اروپا گردی می‌کند!

    منبع: موسیقی ایرانیان


    +13


    مازیار فلاحی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group