به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » تور کنسرت‌های «مهدی یراحی» با آلبوم «مثل مجسمه» از جزیره کیش آغاز می‌شود

    مورد علاقه

    تور کنسرت‌های «مهدی یراحی» با آلبوم «مثل مجسمه» از جزیره کیش آغاز می‌شود

    تور کنسرت‌های «مهدی یراحی» در سال 94 از جزیره کیش آغاز خواهد شد. این برنامه در ساعت یک بامداد روزهای پنجشنبه و جمعه همین هفته برابر با پنجم و ششم شهریورماه در تالار شهر جزیره کیش برگزار می‌شود. بلیت فروشی دو شب کنسرت این خواننده آغاز شده و علاقه مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به مراکز معتبر جزیره کیش مراجعه کنند. قرار است که مهدی یراحی به زودی در شهرهای متعدد ایران نظیر «رشت»، «ساری»، «بوشهر» و «کرج» و... اجرای برنامه داشته باشد که تاریخ و جزئیات این کنسرت‌ها به زودی از طریق همین رسانه اعلام می‌شود.

    سومین آلبوم مهدی یراحی با نام مثل مجسمه روز چهارم تیرماه به بازار عرضه شد. او سی و پنج روز بعد و پس از حدود پانزده ماه کنسرت موفقی را در سالن میلاد تهران برگزار کرد و طی دو سانس پذیرای مخاطبانش بود. به دلیل اتمام بلیت‌های کنسرت تهران این خواننده به فاصله 72 ساعت پیش از نهم مرداد، کنسرت او برای مهرماه تمدید شده اما هنوز تاریخ و محل برگزاری آن مشخص نیست.

    ادامه تور کنسرت‌های مثل مجسمه در سال 94 پس از ایام محرم و صفر خواهد بود و گفته می‌شود که شهرهای زیادی در برنامه این تور قرار گرفته‌اند.

    تور کنسرت‌های «مهدی یراحی» با آلبوم «مثل مجسمه» از جزیره کیش آغاز می‌شود

    منبع: موسیقی ما


    +1


    مهدی یراحی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group