به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » توضیحات فريدون آسرایی درباره همکاری‌ با آرمین2afm

    مورد علاقه

    توضیحات فريدون آسرایی درباره همکاری‌ با آرمین2afm

    فریدون آسرایی دلیل همکاری خود را با آرمین زارعی را این‌گونه بیان کرد: ما در موسیقی خودمان خیلی اجازه انجام نوآوری نداریم اما شاید این نوع همکاری‌ها باب فعالیت‌های زیادی را باز کند. به نظر من این‌گونه کارها اگر بتواند پیام مثبتی را برساند و در جامعه تاثیر مثبتی بگذارد، می‌تواند بسیار موثر باشد.

     

    آسرایی بازخورد این اثر مشترک را به مردم واگذار کرد و گفت: اگر من بتوانم کلام بد را تبدیل به کلام خوب کنم و آن را وارد جامعه کنم، چرا این کار را نکنم؟

     

    وی به سابقه موسیقی رپ یا بحر طویل اشاره کرد و با گلایه از اینکه عده‌ای این نوع موسیقی را مبتذل و سطح پایین می‌دانند، گفت: با مجوز دادن به این‌گونه کارها اقدام رو به جلویی انجام دهیم تا کارهای زیرزمینی به انفجار تبدیل نشوند.

     

    خواننده تک‌آهنگ «نیستی»، آرمین زارعی را جوان خوب و مودبی توصیف کرد و ادامه همکاری‌شان را وابسته به چگونگی بازخورد کار اولشان دانست.

     

    مروری بر موسیقی آسرایی نشان می‌دهد که یکی از ویژگی‌های بارز کارهای او جوان‌پسندبودنشان است و این خصیصه نه‌تنها در موسیقی‌اش که در شخصیت او نیز مشهود است. این خواننده که در آستانه ۶۰ سالگی‌ مخاطبان جوان زیادی را به کنسرت‌های خود می‌کشاند، در این خصوص گفت: همکاری با جوانان مرا جوان نگه داشته است. جوانی یک حس است؛ شما می‌توانید 20 ساله باشید اما حس پیری کنید، می‌توانید 60 ساله هم باشید و حس جوانی کنید. من هر هفته با جوان‌هایی که بعضا سن آنها زیر ۲۰ سال است ورزش می‌کنم.

     

    آسرایی که مدتی هم در کانادا زندگی می‌کرده، تهیه آلبوم جدید و همچنین بودن در کنار خانواده‌اش را دلیل بازگشت خود به ایران برشمرد و گفت: وقتی دیدم مادرم در نبود من و برادرم چقدر سختی کشیده، تصمیم گرفتم در ایران بمانم.

    توضیحات فريدون آسرایی درباره همکاری‌ با آرمین2afm

    منبع: ستاره ها


    +2


    فریدون آسرایی, آرمین زارعی, آرمین 2afm

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران فريدون آسرايي
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group