به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » فرزاد فرزین: پا به صحنه می‌گذارم، استرسم از بین می‌رود!

    مورد علاقه

    فرزاد فرزین: پا به صحنه می‌گذارم، استرسم از بین می‌رود!

    فرزاد فرزین – خواننده پاپ – جدیدترین اجرای خود را با نام «١٤١٠» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، با همراهی گروه موسیقی «شوک» برگزار کرد.

    صحنه این کنسرت که ٢٩ و ٣٠ تیر ماه، هر کدام در دو سانس برگزار شد، به صورتی طراحی شده بود که تداعی‌گر سفر به زمان و سال ١٤١٠ باشد. یک سفینه فضایی نیز در وسط صحنه به چشم می‌خورد.

    فرزین در بخش اول اجرا با گریم، موهای سفید و لباس روشن به روی استیج آمد. در این بخش قطعاتی مانند چرا تو، آره آره، شخصی، هدفون و نگرانتم اجرا شد.

    سپس با خروج فرزین از صحنه، در سفینه فضایی باز شد و حسام نواب صفوی – بازیگر – از درون آن پا به روی استیج گذاشت، پشت پیانو نشست و به تک‌نوازی قطعه‌ای کوتاه پرداخت.

    در ادامه نوای پیانو نواب صفوی با گروه شوک همراه شد و فرزین قطعه «بچه» را اجرا کرد.

    با به پایان رسیدن پارت اول اجرا، ویدیویی از پشت‌ صحنه و تیزر «١٤١٠» به نمایش درآمد.

    بخش دوم کنسرت با هنرنمایی گروه شوک، آغاز شد و فرزین با لباسی تیره و موهایی مشکی، به صحنه بازگشت. در این بخش قطعاتی مانند ماه‌عسل، اعتراف، تو فکرتم و با تو، اجرا شد.

    امیر میلاد نیکزاد (کی‌برد)، احمد امین‌پور (پرکاشن)، مهرداد مافی (گیتار الکتریک و اسپانیش)، یاشار خسروی (ساکسیفون)، احسان امیری (گیتار بیس)، سهراب رمضان زاده (درامز)، رهبر ارکستر مهران خلیلی و پیمان عیسی‌زاده مدیر برنامه گروه شوک و رسول ترابی به عنوان تهیه‌کننده فرزاد فرزین را در این کنسرت همراهی می‌کردند. کیوان ملک‌مطیعی نیز کارگردانی این اجرا را بر عهده داشت.

    فرزاد فرزین: پا به صحنه می‌گذارم، استرسم از بین می‌رود!

    منبع: بانی فیلم


    0


    فرزاد فرزین, امیر میلاد نیکزاد, احمد امین‌پور, یاشار خسروی, مهرداد مافی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group