به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » فرزاد فرزین کنسرت «نوستالژی» برگزار می کند

    مورد علاقه

    فرزاد فرزین کنسرت «نوستالژی» برگزار می کند

    خواننده آلبوم «شخصی» با گزیده ای از کنسرت های سالهای قبل اش روی صحنه می رود.

     

    فرزاد فرزین در تاریخ یکم مهر ماه به همت موسسه «آوای دوران» روی صحنه می رود و در اجرایی که برای آن برنامه ریزی جالبی هم انجام شده، به دیدار دوستدارانش می رود.

     

    این خواننده در این کنسرت بخش های پرطرفدار و اتفاقات نمایشی ای که در اجراهای قبلی اش بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند را را در قالب کنسرت «نوستالژی» روی صحنه خواهد برد. فرزاد فرزین جزو نخستین کسانی بود که اجرای پرفورمنس و برنامه های نمایشی را وارد اجراهای زنده در موسیقی پاپ نمود و از او می توان به عنوان نخستین خواننده ای یاد کرد که در کنسرت هایش، علاوه بر اجرای زنده قطعات، بازیهای نمایشی و پرفورمنس نیز حضوری جدی و تاثیر گذار دارند.

     

    این خواننده در حالی آغازگر کنسرتهای پائیزی در کشور است که قرار بود اواخر شهریور فیلم کنسرت «شوک» با کارگردانی «برادران بوشهری» در بازار موسیقی کشورمنتشر شود.

     

    آلبوم «شخصی» آخرین آلبوم فرزاد فرزین است که در بازار موسیقی کشور منتشر شده است و او جدیدترین آلبوم خود را تحت عنوان «6» بعد از ایام محرم و صفر منتشر خواهد کرد.

     

    رسول ترابی تهیه کننده این کنسرت است و درباره این اجرا توضیح داد: «فرزاد فرزین قرار است آغاز کننده کنسرت های پائیزی در کشور باشد و با توجه به برنامه ریزی هایی که برای این اجرا صورت پذیرفته به نظر می رسد با استقبال جالبی رو به رو شود.»

     

    بلیت فروشی این برنامه آغاز شده است و دوستداران این خواننده می توانند از طریق سایت های معتبر نسبت به خریداری بلیت این کنسرت اقدام نمایند.

    فرزاد فرزین کنسرت «نوستالژی» برگزار می کند

    منبع: موسیقی ما


    0


    آلبوم شخصی, کنسرت فرزاد فرزین, آلبوم فرزاد فرزین, هواداران فرزاد فرزین, کلوب هواداران فرزاد فرزین

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group