به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » سلفی دو احسان محبوب در ماه عسل

    مورد علاقه

    سلفی دو احسان محبوب در ماه عسل

    ماه عسل 94 هم به پایان رسید. برنامه ای محبوب که با اجرای احسان علیخانی در ماه مبارک رمضان روی آنتن رفت. احسان خواجه امیری هم به همین بهانه یک سلفی با احسان علیخانی منتشر کرده تا دست مریزادی به او و تیمش گفته باشد.

    احسان خواجه امیری شنبه 27 تیرماه به عنوان مهمان ویژه عید فطر در برنامه "ماه عسل" حضور پیدا کرد و درباره این برنامه گفت: من از طرفداران پر و پا قرص این برنامه هستم و به نظرم احسان علیخانی یکی از بهترین مجری‌های دنیاست، او هر سال نسبت به سال گذشته پخته‌تر می‌شود.
    خواجه‌امیری ادامه داد: در تمام این شب‌ها شاهد حضور مهمان‌های زیادی در این برنامه بودم، اما از میان همه این افراد بیشتر سوژه حامد پسری که امروز یک وکیل درجه یک شده تحت تأثیر قرارم داد. حامد و داستان زندگی‌اش آن شب من را واقعاً تکان داد. به نظرم آدم‌هایی مانند حامد لیاقت موقعیت‌های بیشتری را دارند، متأسفانه ما با وجود امکانات زیادی که در اختیارمان است قدردان نیستیم.

    سلفی دو احسان محبوب در ماه عسل

    منبع: جام جم


    -1


    احسان خواجه امیری, احسان علیخانی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group