به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » بنیامین از دلیل اجرای کنسرت در دبی همزمان با جدال سیاسی ایران و امارات گفت

    مورد علاقه

    بنیامین از دلیل اجرای کنسرت در دبی همزمان با جدال سیاسی ایران و امارات گفت

    «بنیامین بهادری» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان با همراهی گروهش، فردا (شنبه بیست و ششم دی ماه) در شهر دبی به روی صحنه خواهد رفت.

     

    بنیامین که ۲۸ و ۲۹ دی ماه در کرمانشاه کنسرت خواهد داشت، فردا شب (شنبه بیست و ششم دی ماه) در سالن مدینت تیه‌تر دبی به روی صحنه می‌رود و پس از اجرا سریعا به کشور باز خواهد گشت تا طبق برنامه ریزی‌های انجام شده در شهر کرمانشاه حاضر شود.

     

    بنیامین بهادری درباره استقبال مردم از کنسرت دبی و همچنین دلیل حضورش در کشور امارات در بحبوحه جدال سیاسی کشورهای عربی با کشورمان، در صفحه شخصی‌اش چنین نوشته است: «دیروز اومدیم دبى، فردا هم تو این شهر کنسرت داریم، جالبه که براى اولین بار تو این همه کنسرت هاى خارجى، احتمالاً کار به سانس دوم کشیده میشه، حتى اگه به دلایل فنى و زمانى تمدید نشه همین موضوع هم حال آدم رو خوب مى کنه، شاید بعضى دوستان فکر کنند که اگه یه وقت دیگه برگزار میشد بهتر بود که البته شرایط جدید بعد از برنامه ریزى و اعلام این کنسرت بود. اینکه ما به خاطر دولت یا حکومت کشورهاى دیگه این کنسرت ها رو اجرا نمى کنیم بلکه فقط و فقط و فقط به خاطر دل هموطن هاى عزیزمون که تو همه جاى دنیا هستند مى ریم تا هم اون ها رو خوشحال کنیم و هم ترانه هاى عاشقانه فارسى مون رو با صداى بلند در تمام جهان طنین انداز کنیم. اتفاقاً به نظر من تو یه همچین موقعیت هایى هست که ملت ها مى تونن هویت، عزت و اعتماد به نفس خودشون رو با کمال احترام و آرامش به بقیه مردم جهان ثابت کنند.

    بیا تا گل برافشانیم و مى در ساغر اندازیم

    فلک را سقف بشکافیم و طرحى نو دراندازیم

    اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد

    من و ساقى به هم سازیم و بنیادش بَراندازیم.»

     

    شایان ذکر است که بنیامین چند سال پیش هم در شهر دبی روی صحنه رفته بود.

     

    بنیامین از دلیل اجرای کنسرت در دبی همزمان با جدال سیاسی ایران و امارات گفت

    منبع: موسیقی ایرانیان


    0


    کنسرت بنیامین بهادری, بنیامین, بنیامین بهادری, کلوب هواداران بنیامین بهادری, کلوب هواداران بنیامین

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group