به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » فرصت یک هفته‌ای «بنیامین» به رادیوجوان قبل از شکایت رسمی!

    مورد علاقه

    فرصت یک هفته‌ای «بنیامین» به رادیوجوان قبل از شکایت رسمی!

    صنم قلی زاده: «بنیامین بهادری» دوشنبه شب در کنسرت نیویورک خود صحبت های جالبی را با مخاطبان آمریکایی اش در میان گذاشت.

    بنیامین که این روزها مشغول تور کنسرت های آمریکا-کانادای خود است، دوشنبه شب و در اواسط کنسرت نیویورک گفت: «سال هاست از مسولین سایت رادیو جوان درخواست کرده ایم آهنگ های من را منتشر نکنند. این خیلی بد است که ما چون در ایران هستیم و قانون کپی رایت نداریم، آهنگ هایمان توسط این سایت بدون اجازه منتشر می شود.»

    وی ادامه داد: «این آخرین بار است که اعلام می کنم که سایت رادیو جوان آهنگ، اسم و عکس مرا منتشر نکند. یک هفته فرصت دارند که فایل مرا از سایت خود حذف کنند و گرنه از طریق قانونی این موضوع را پیگیری خواهم کرد.»

    بنیامین همچنین گفت: «اگرچه این صحبت مساله مشترکی بین دوستان خواننده داخلی ام است و آن ها هم از این موضوع گله دارند اما من از طرف خودم صحبت می کنم.»

    براساس این گزارش، این صحبت های بنیامین بهادری، در سالن محل اجرا که برخی مدیران این سایت نیز حضور داشتند، حواشی به همراه داشت.

    شایان ذکر است که «بنیامین بهادری» دیروز و همزمان با تولد خود، یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود با دوستدارانش به اشتراک گذاشت که خبر از تغییر و تحول متفاوت و خبرساز در زندگی شخصی این خواننده پاپ دارد!

    فرصت یک هفته‌ای «بنیامین» به رادیوجوان قبل از شکایت رسمی!

    منبع: موسیقی ایرانیان


    +4


    بنیامین بهادری, رادیو جوان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group