«بنیامین بهادری» در بخش دوم تور کنسرت‌های آمریکا و کانادا در هشت شهر روی صحنه خواهد رفت » کلوب هواداران | Fans Cloob

به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » «بنیامین بهادری» در بخش دوم تور کنسرت‌های آمریکا و کانادا در هشت شهر روی صحنه خواهد رفت

    مورد علاقه

    «بنیامین بهادری» در بخش دوم تور کنسرت‌های آمریکا و کانادا در هشت شهر روی صحنه خواهد رفت

    برنامه فاز دوم کنسرت‌های «بنیامین بهادری» در آمریکا و کانادا اعلام شد. این خواننده که از اواخر تیرماه به ایالات متحده سفر کرده قرار است که در هشت شهر دیگر آمریکای شمالی برنامه داشته باشد.  بنیامین پنجم سپتامبر در شهر نیویورک روی صحنه می‌رود و سپس برای اجرای دوازدهم سپتامبر به واشنگتن دی سی می‌رود. او پس از کنسرت نوزده سپتامبر در اورنج کانتی در روز بیست و پنجم سپتامبر عاشقانه‌هایش را به میزبانی شهر اسکاتسدل اجرا خواهد کرد. شهرهای هیوستون و اورلاندو در تاریخ‌های بیست و شش و بیست و هفت سپتامبر مقصدهای بعدی بنیامین خواهند بود. ایرانیان مقیم شهرهای اونتاریو و ونکوور هم طی روزهای دوم و سوم اکتبر می‌توانند نظاره گر آخرین اجراهای بنیامین در کانادا باشند.

    بنیامین بهادری اواخر تیرماه و بلافاصله پس از انتشار آلبوم «94» عازم کشور آمریکا شد و تا کنون در شهرهای سن خوزه، لس آنجلس، شیکاگو، سیاتل و پرتلند برنامه خود را برگزار کرده است. هنوز برنامه‌های این خواننده برای بازگشت به کشور اعلام نشده اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که باید در ماه مهر منتظر برگزاری اولین کنسرت آلبوم 94 باشیم. آلبومی که بحث‌ها و حواشی زیادی داشت و تا کنون به عناوین مختلف مورد نقد و بررسی منتقدان و مخاطبان قرار گرفته و بنیامین هنوز به شکل جدی وارد چالش رسانه‌ای اثر خود نشده است.

    «بنیامین بهادری» در بخش دوم تور کنسرت‌های آمریکا و کانادا در هشت شهر روی صحنه خواهد رفت

    منبع: موسیقی ما


    +2


    بنیامین بهادری, کنسرت, کنسرت بنیامین بهادری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *

    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group