به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » رازگشایی چرایی حضور «بنیامین بهادری» در تودیع پیروز ارجمند

    مورد علاقه

    رازگشایی چرایی حضور «بنیامین بهادری» در تودیع پیروز ارجمند

    نیامین بهادری در حالی موفق به اخذ مجوز نهایی آلبوم جدیدش از مدیر کل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد که «پیروز ارجمند» آخرین امضا را با مسئولیت شخصی اش پای برگه مجوز آلبوم «بنیامین 94» زد تا روز آخر مدیریتش در دفتر موسیقی، روزی شلوغ و پرخبر برای او و سایر کارمندان این دفتر باشد.

    در حالی راوی اتفاقات روز آخر مدیریت «پیروز ارجمند» در دفتر موسیقی وزارت ارشاد است که او در آخرین روز مدیریتش و در حالی که برای حضور در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دفتر موسیقی آماده می شد، آخرین امضای رسمی خود را در مقام مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد پای مجوز آلبوم «بنیامین 94» زد و در حالی که شورای موسیقی این آلبوم را به دلایلی عجیب فاقد ارزش هنری برای انتشار می دانستند، با مسئولیت شخصی اش مجوز انتشار این آلبوم را صادر کرد.

    * جعبه سیاه بنیامین

    برای روایت روز آخر و اتفاقاتی که افتاده کمی زمان می خواهد: « آن روز به هر حال اتفاقاتی افتاد که باعث شد استرس زیادی به ما وارد شود. ولی خدا را شکر همه چیز به خیر گذشت. دوستان نهایت همکاری را با ما داشتند. آقای مرادخانی و ارجمند واقعا با ما همکاری کردند. فعلا تا همین جا داشته باش تا بعد.»

    ولی هنوز یک معمای دیگر درباره روز آخر مطرح است: « پشت پرده حضور «بنیامین» در مراسم معارفه سرپرست جدید دفتر موسیقی در روز آخر چه بود؟».

    روایت این خواننده درباره حضور غیرمنتظره اش در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دفتر موسیقی که خیلی ها را شوکه کرد هم جالب بود. بنیامین زیاد تمایلی به حرف زدن در این باره ندارد. با دور تند و با بی حوصلگی درباره آن حضور می گوید: «شرکت «بنیامین موزیک» در آخرین مراحل ثبت خود به سر می برد و ما قرار بود این آلبوم را با مدیریت و تحت امتیاز شرکت خودمان منتشر کنیم. ولی از آنجا که کارهای ثبت کمی با وقفه رو به رو شد تصمیم گرفتیم که آلبوم را با سربرگ شرکت «آوای نکیسا» که همراه با «ترانه شرقی» آلبوم اول من را منتشر کرده و برای من هم خوش یمن بود برای گرفتن مجوز بفرستیم. روز آخر با توجه به حساسیت هایی که بود من از آقای «غلام علمشاهی» (مدیر عامل شرکت آوای نکیسا) خواهش کردم من را همراهی کنند که اگر نیازی به حضور ایشان برای صدور مجوز بود، ایشان هم باشند که کار یک روز دیگر به تاخیر نیفتد و برنامه های ما در آمریکا تحت تاثیر قرار نگیرد. پس از امضای آخر، آقای مرادخانی رسیدند و ایشان هم بدون اینکه از قبل برنامه ریزی و صحبتی با ما شده باشد، به یک باره از ما خواستند که برای مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید حضور داشته باشیم و ما هم قبول کردیم و بودیم و در انتهای برنامه چند عکس هم گرفتیم و موضوع تمام شد. ماجرا به همین سادگی و بدون هیچ پشت پرده خاصی بود. آلبوم هم تحت امتیاز شرکت «بنیامین موزیک» منتشر خواهد شد.»

    * سکوت یا سیاست؟

    آلبوم بنیامین همه مجوزهای لازم انتشار را اخذ کرده و به احتمال زیاد به زودی روانه بازارموسیقی کشور خواهد شد؛ آلبومی که برای انتشار آن و صدور مجوزهایش، سیستم و مکانیسمی را طی کرده که شاید در روزهای آینده بتواند درباره آن روز و آن اتفاقات حرفهایی را بزند که در این گفتگو نتوانست آنها را به زبان بیاورد...

    رازگشایی چرایی حضور «بنیامین بهادری» در تودیع پیروز ارجمند

    منبع: http://www.musicema.com


    +2


    بنیامین بهادری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group