به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » بنیامین ۹۴، انفجاریه که جهانیه!

    مورد علاقه

    بنیامین ۹۴، انفجاریه که جهانیه!

    بنیامین بهادری خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ در سال جاری آلبوم جدید خود را منتشر خواهد کرد.

     

    سلیم احمدی مدیر برنامه این خواننده با انتشار متنی با مضمون «آلبوم ۹۴، انفجاریه که جهانیه» خبر انتشار این آلبوم را در سال حدید منتشر کرد.

     

    بیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ که از سال ۸۵ به طور رسمی وارد عرصه رسمی موسیقی شد تا کنون ۳آلبوم را منتشر کرده است. آلبوم اول این خواننده با نام ۸۵ در سال ۸۵ منتشر شد که قطعه معروف «خاطره ها» (دنیا دیگه مثه تو نداره) به صورت مگاهیت در سراسر ایران شنیده شد، دومین آلبوم این خواننده نیز با نام ۸۸ در همان سال ۸۸ منتشر شد که شامل ۱۷ قطعه بود، پس از آن در زمستان سال ۹۲ بود که این خواننده در اثر سانحه رانندگی همسر خود بانو «نسیم حشمتی» را از دست داد و در انتهای همان سال آلبوم ۹۳ را پس از ۵ سال دوری از موسیقی ایران منتشر کرد.

    حال با در نظر گرفتن فواصل ۳ و ۵ ساله در انتشار آلبوم های این خواننده، انتشار آلبوم جدید پس از گذشت ۱سال از آخرین آلبوم این خواننده اندکی جای تامل دارد که البته می تواند نوید خوبی به هواداران این خواننده باشد تا بتوانند آلبوم جدید خواننده محبوبشان را در فاصله ای کمتر از ۳ یا ۵ سال گوش کنند.

    همچنین پیش بینی می شود در آلبوم جدید نیز تمامی ترانه ها بر عهده «فرید احمدی» باشد و «بنیامین بهادری» آهنگسازی آن را انجام دهد، پس از فوت هنرمند فقید «نیما وارسته» پیش بینی می شود «محمد مجرلو» تنظیم قطعات جدیدترین آلبوم بنیامین را برعهده داشته باشد.

    ضمنا تور کنسرت های این خواننده نیز از ۱فروردین ماه در جزیره کیش آغاز شده و تا ۸ فروردین در متل قو ادامه خواهد داشت.

    بنیامین ۹۴، انفجاریه که جهانیه!

    منبع: موسیقی پارس


    +1


    بنیامین بهادری, سلیم احمدی, فرید احمدی, نیما وارسته, محمد مجرلو, بنیامین

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group