به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » علی لهراسبی خواننده «مرز خوشبختی» شد

    مورد علاقه

    علی لهراسبی خواننده «مرز خوشبختی» شد

    علی لهراسبی تیتراژ سریال نوروزی شبکه دو را می خواند. ادامه تصویربردارى سریال نوروزى «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی مهران رسام پس از شهر محلات در تهران ادامه داشت و از امروز در شهریار با بازی مهدی سلوکی وامیرحسین آرمان ادامه پیدا می کند. تا به امروز در این لوکیشن ها بازیگرانی چون: امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمال زاده و سروش جمشیدی و… مقابل دوربین رفته اند.

    در خلاصه داستان سریال آمده است: به طلا و تلاش و عشق … جوان و گُل و گِل… همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت میرسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخابهاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و در سوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختیست.

    پوریاپورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمالزاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهانزاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط‌خواه، شهربانو موسوی، رضا یزدانی، جواد زیتونی و عباس محبوب از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «مرز خوشبختی» به ایفای نقش می پردازند.

    علی لهراسبی خواننده «مرز خوشبختی» شد

    منبع: بانی فیلم


    -21


    علی لهراسبی, امیرحسین آرمان, مهدی سلوکی, شهرزاد کمال زاده, سروش جمشیدی, پوریاپورسرخ, امیرحسین آرمان, مهدی سلوکی, شهرزاد کمالزاده, سروش جمشیدی, مریم معصومی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group