به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » تاریخ برگزاری کنسرت «علی لهراسبی» از 16 به 27 اردیبهشت تغییر کرد

    مورد علاقه

    تاریخ برگزاری کنسرت «علی لهراسبی» از 16 به 27 اردیبهشت تغییر کرد

    کنسرت «علی لهراسبی» که قرار بود روز شانزدهم اردیبهشت ماه و طی دو سانس برگزار شود لغو شد. در شامگاه سیزدهم اردیبهشت و از سوی مسئولان سالن میلاد به برگزارکنندگان کنسرت اعلام می شود که امکان اجرای برنامه در تاریخی که برای آن بلیت فروشی صورت گرفته وجود ندارد. در ابتدا این پیشنهاد به علی لهراسبی ارائه می شود که او یک سانس کنسرت خود را در تاریخ شانزده اردیبهشت و سانس دوم را در روز دیگری برگزار کند. با مخالفت برگزارکنندگان برنامه و پیشنهاد مسئولان سالن میلاد، تصمیم بر این می شود که لهراسبی در روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه به میزبانی سالن میلاد برنامه داشته باشد.

     

    در پیگیری های خبرنگار سایت «موسیقی ما» از مسئولان سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، دلیل لغو کنسرت علی لهراسبی برگزاری مراسم افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز عنوان شد. نمایشگاهی که هر سال در تهران برگزار می شود و در آیین افتتاحیه آن مقامات عالی رتبه کشور و مسئولان وزارت نفت حضور پیدا خواهند کرد. 

     

    از سوی دیگر علی لهراسبی درباره این اتفاق به «موسیقی ما» گفت:«این اتفاق ناگهانی رخ داد و بسیار ناراحت هستم. از دیروز تلاش کردیم که کنسرت شانزده اردیبهشت لغو نشود اما به دلیل شرایط موجود، امکان برگزاری برنامه وجود نداشت و در تاریخ بیست و هفت اردیبهشت میزبان مخاطبان عزیز خواهیم بود. برای این اجرا برنامه ریزی های مفصلی انجام داده بودیم و از لحاظ سمعی و بصری هم تدارکات ویژه ای داشتیم. اما قطعا کنسرت بیست و هفتم اردیبهشت ماه با همین برنامه ها و اتفاقات روی صحنه می رود. جایگاه و صندلی تمامی عزیزانی که نسبت به تهیه بلیت اقدام کرده بودند برای کنسرت بیست و هفت اردیبهشت محفوظ است. امیدوارم که با یک کنسرت خوب و متفاوت بتوانم جبران کنم و در کنار همه عزیزان باشم.»

     

    گفتنی است که سامانه فروش بلیت کنسرت 16 اردیبهشت این خواننده بسته شده و به زودی برای تاریخ جدید و فروش بلیت های باقی مانده بازگشایی می شود و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

    تاریخ برگزاری کنسرت «علی لهراسبی» از 16 به 27 اردیبهشت تغییر کرد

    منبع: موسیقی ما


    0


    علی لهراسبی, کنسرت, کنسرت علی لهراسبی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group