به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «تلخ و شیرین» لیلی افشار منتشر ش

    مورد علاقه

    «تلخ و شیرین» لیلی افشار منتشر ش

    «تلخ و شیرین» تازه‌ترین تجربه لیلی افشار توسط انتشارات ماهور روانه بازار شد.

     

    «طرح‌های موسیقایی» اوسپنسکی بر اساس رمان «یوجین اونِگین» اثر پوشکین، بخش عمده این آلبوم را پوشش می‌دهد. به گفته لیلی افشار این برای اولین بار است که این اثر در دنیا اجرا می‌شود.

     

    سناتا کنُچرتاتا اپوس برای گیتار و ویولن اثر نیکولو پاگانینی بخش دیگر این مجموعه را شکل داده است. همچنین «قصه تانگو» اثر استور پیاتزولا هم سومین بخش این مجموعه موسیقایی است که توسط لیلی افشار تنظیم و نواخته شده است.

     

    لیلی افشار درباره این مجموعه نوشته است: ایده ضبط این اثر با کنجکاوی من در باب طرح‌های موسیقایی اوسپنسکی بر اساس رمانِ یوجین اونِگین اثر پوشکین پا گرفت. وقتی دریافتم این کار پیش‌تر ضبط نشده است، بر خود واجب دانستم موسیقی دانان برجسته را برای اجرای قطعه و، در ‌‌‌نهایت، پدید آوردن این ضبط که نخستین در جهان است گرد هم آورم.

     

    شکل گیری اثر مزبور بر اساس رمان یوجین اونِگین و سازبندی منحصر به فرد آن برای هشت نوازنده با سازهای درامز، باس، کلارینت و گروه سازهای زهی به همراه گیتار بود که توجه و علاقه ی مرا برانگیخت. اطلاع از داستان و گوش فرا دادن به قطعه ی برنامه ای، ضمن پیوند دادن قرن های نوزدهم و بیستم، به روشنی شخصیت قهرمانان مرد و زنِ آفریده ی پوشکین و اوسپنسکی را بر ما آشکار می‌ سازد.

    «تلخ و شیرین» لیلی افشار منتشر ش

    منبع: موسیقی ما


    0


    خواننده, لیلا افشار, البوم

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران خوانندگان
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group