به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » بازیگر نقش «مریم مقدس» سفیر محیط زیست جشنواره بین‌المللی فیلم سبز شد

    مورد علاقه

    بازیگر نقش «مریم مقدس» سفیر محیط زیست جشنواره بین‌المللی فیلم سبز شد

    خواب‌های زیبا و رنگی، خواب پرندگانی که هنوز از اینجا نرفته بودند، خواب رودهای پر آب و جنگل‌های سرسبز، اما انگار کلاف‌هایم در هم گره خورده‌اند!
    برای آسمان نخ خاکستری را برمی‌دارم و برای زمین نخ سیاه را! برای جنگل نخ قهوه ای!
    نه این بی‌انصافی است خواب دخترکم رنگیِ رنگی بود، حالا چرک و دود گرفته شده. حق طبیعی نسل بعد از من و تو، نسل کودکانمان زندگی در دنیایی سالم است. شاید روزی بود که این دغدغه من نبود اما امروز با مادر شدنم برای نسل بعد، برای دخترم، برای فرزند تو و برای تمام کودکانی که حقشان دیدن آسمان آبی و مزارع سرسبز و شرایط آب و هوایی درست و مساعد است احساس مسئولیت بیشتری می‌کنم.
    امروز باید به کودکانمان آموزش صحیح حفظ منابع طبیعی داده شود، امروز باید قوانین تکمیل شوند و نواقص از آن قانون‌ها رفع شود. 
    حیف است اقلیم‌های ما تغییر کند با استفاده بی‌رویه از مواد آلاینده رشد جمعیت، افزایش ماشین‌آلات که همگی باعث افزایش گرمای زمین می‌شوند، به مرور باعث تغییر اقلیم‌ها می‌شوند و آن وقت کمی دیر است. بیایید تا قبل از آن که دیر شود به فکر طبیعت، این موهبت خداوندی باشیم.
    فرهنگ عامل تعیین‌کننده رفتارهای افراد در یک جامعه است و رفتارهای زیست محیطی تک تک افراد نشات‌گرفته از این عامل مهم است. همه ما می‌دانیم که اساسی‌ترین وظیفه انسان امروزی در قبال همه داشته‌های طبیعی، مسئولیت‌پذیری است و همچنین یکی از دلایل عدم مشارکت افراد در حفظ محیط زیست نداشتن علاقه است. افزایش علاقه عمومی برای شناخت مشکلات در اولین مرحله فرایند جلب مشارکت عمومی است و در انتها محیط زیست شاید در نگاه اول یک موضوع کلی باشد ولی رسیدگی به آن وظیفه همه ماست، به همدیگر یادآوری کنیم که قرار است نسل بعدی ما در این جهان زندگی کنند.  «زندگی» واژه‌ای است که از زنده بودن برمی‌آید و زنده بودن در داشتن هوای سالم، آب سالم، خاک سالم و در کل محیط زیست سالم معنا پیدا می‌کند.

    بازیگر نقش «مریم مقدس» سفیر محیط زیست جشنواره بین‌المللی فیلم سبز شد

    منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


    +2


    شبنم قلی‌خانی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group