به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » تهيه و تولید هفت سریال جدید در شبکه دو

    مورد علاقه

    تهيه و تولید هفت سریال جدید در شبکه دو

    مدير گروه فيلم و سريال اين خبر را اعلام كرد و افزود: سريال 110 قسمتي كيميا به تهيه كنندگي محمدرضا شفيعي و كارگرداني جواد افشار فاز سوم تصويربرداري را پشت سر مي گذارد و پخش آن از ابتداي فصل پاييز آغاز مي شود.
    مسعود صباح درباره سريال هايي كه توليد آنها در شبكه دو پيش بيني شده‌ نيز گفت: بر اساس توافق هاي انجام شده بهروز مفيد سريال «هشت و نيم دقيقه» را براي اين شبكه تهيه خواهد كرد.
    وي گفت: علي دادرسي و آزيتا ايرايي فيلمنامه «هشت و نيم دقيقه» را با محوريت موضوعي سبك زندگي اسلامي ايراني نوشته اند؛‌ اين سريال يك ملودرام خانوادگي است که در 26 قسمت عبور خانواده اي از بحراني ناخواسته و ناگهاني را به تصوير مي‌كشد.  مدير گروه فيلم و سريال شبكه دو افزود: «شبانگاهان» نام يك سريال كمدي است كه به كارگرداني علي عطشاني توليد مي شود و امیرعباس پیام و مهدی شیرزاد به سرپرستی پیمان قاسم خانی فیلمنامه آن را ‌نوشته‌اند. به گفته صباح اين سريال 26 قسمتي در قالب طنز به پشت صحنه يك برنامه تلويزيوني به نام «شبانگاهان» مي پردازد.
    او درباره سريال «زیر نور شمع» که ابراهیم فروزش آن را با اقتباس از رمان هوشنگ  مرادی کرمانی برای نوجوانان کارگردانی می‌کند نيز گفت: علیرضا سبط احمدی  این مجموعه 18 قسمتي را تهیه  می‌کند و فروزش کارگردان نام آشناي فیلم‌های «شیر تو شیر» و «خمره» به همراه تیمی از نویسندگان، فیلمنامه اين مجموعه را با نظارت کامل هوشنگ مرادی کرمانی به نگارش در آورده است. وی افزود: این سریال با محوريت همدلي اهالي روستا با بزرگ آبادي ( شهربانو) براي مبارزه با خشكسالي و آبادني روستا توليد مي شود و  همه قصه‌هاي آن برآمده از زندگی واقعی مردم با مناسبات و روابط آشنا هستند.
    مسعود صباح همچنين از تهيه و توليد سريال هاي «آرام مي گيريم»،‌ «شكوه يك زندگي» و ‌«باغ سردار» خبر داد و افزود: اين مجموعه هاي تلويزيوني كه براي پخش از شبكه دو در نظر گرفته شده‌اند،‌ اكنون مرحله نگارش را پشت سر مي‌گذارند.

    تهيه و تولید هفت سریال جدید در شبکه دو

    منبع: http://www.banifilm.ir


    +2


    محمدرضا شفيعي, جواد افشار, علي عطشاني, امیرعباس پیام, مهدی شیرزاد, شكوه يك زندگي, باغ سردار

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group