به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » هزینه میلیاردی برای ساخت پرستاره‌ترین مجموعه نمایش خانگی

    مورد علاقه

    هزینه میلیاردی برای ساخت پرستاره‌ترین مجموعه نمایش خانگی

    رامین ناصرنصیر در خصوص حضور خود در این مجموعه گفت: «شهرزاد» تازه‌ترین کار حسن فتحی در نمایش خانگی است که روایت یک داستان ملودرام عشقی – جنایی پر از حوادث مختلف در دهه 30 و کودتای 28 مرداد را نشان می‌دهد.
    وی با اشاره به سابقه فعالیت در سریال‌های نمایش خانگی مهران مدیری عنوان کرد: برای یک بازیگر فرق نمی‌کند که در سریال‌های تلویزیونی ایفای نقش کند یا سریال‌های نمایش خانگی. مهم ایفای نقش به بهترین شکل است.
    علی نصیریان در خصوص ایفای نقش در سریال «شهرزاد» گفت: با توجه به سابقه کاری حسن فتحی در سریال‌های «میوه ممنوعه» و «مدار صفر درجه»، سریال «شهرزاد»  را کاری بسیار قوی و جذاب می‌بینم که کمتر از سریال‌های تلویزیونی نیست.
    وی با بیان این که این سریال از محتوا و جذابیت خوبی برخوردار است، بیان کرد: وجود کار گروهی بسیار قوی در این سریال می‌تواند در  مقابل شبکه‌های ماهواره‌ای خوب باشد.
    فریبا متخصص در رابطه با سریال پرستاره «شهرزاد»  گفت: با توجه به اولین تجربه من در کار نمایش خانگی از بازی در سریال و همکاری با آقای فتحی بسیار خرسندم،‌ زیرا «شهرزاد»  نسبت به کارهای قبلی وی بسیار عالی است.
    وی در خصوص میزان استقبال مردمی از این مجموعه گفت: باید با استقبال مردم مواجه شود، زیرا طی چند سال گذشته بینندگان شبکه‌های نمایش خانگی به دلایل مختلفی استقبال خوبی از مجموعه های شبکه خانگی نداشتند.
    متخصص با اشاره به پیچیدگی داستان و ملودرام آن اظهرا داشت: سریال «شهرزاد»  خیلی غریب نیست و اتفاقاتی که در جامعه الان وجود دارد نظیر آن را ما در دهه سی مشاهده کردیم.
    وی با توجه به نقش مادر خانواده هاشم نهاوندی گفت: این سریال یکی از سریال‌های پرستاره‌ است که در آن، بازیگران تئاتر جوان و پیشکسوت را کنار هم جای داده است.
    متخصص در پایان افزود: سریال دقیقاً یک ماه دیگر به شبکه خانگی می‌آید که ده قسمت اول آن آماده پخش است.
    محمود پاک‌نیت که نقش پدر شهرزاد را در سریال دارد، گفت: این سریال تاریخی با مخارج فراوان که دو نفر برای آن سرمایه گذاشتن در شهرک سینمایی غزالی ساخته شد.
    وی افزود: با توجه به گروه قوی بازیگران مجموعه، قسمت‌های اول آن بیننده را جذب خود می‌کند.
    پاک نیت با توجه به سرمایه‌گذاران این سریال بالغ بر 14 میلیارد تومان گفت: سریال به مقطعی از تاریخ می‌پردازد که مونتاژ عالی آن در حال اتمام است.
    وی افزود: در این سریال تحلیل‌های فراوانی وجود دارد که ذهن مخاطب را درگیر مسائل مختلفی می‌کند که مطمئنم این کار حسن فتحی مثل تمام کارهای قبلی وی از جذابیت بالایی برخوردار است.

    هزینه میلیاردی برای ساخت پرستاره‌ترین مجموعه نمایش خانگی

    منبع: http://www.yjc.ir


    0


    محمود پاک‌نیت, فریبا متخصص, علی نصیریان, سریال شهرزاد

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group