به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » آرامش پس از طوفان در «ماه عسل»

    مورد علاقه

    آرامش پس از طوفان در «ماه عسل»

    شب گذشته در بیستمین روز از ماه مبارک رمضان، «ماه عسل» در لحظات ناب افطار مهمان خانه های روزه داران شد.
    علیخانی پس از سلام به روی مخاطبان همیشگی اش گفت: از آغاز پخش «ماه عسل» ٩٤ پیگیر موضوع مهمی بودیم که زمان زیادی از آن نگذشته و روایت آشنایی برای مردم این سرزمین است که به واسطه ی آن غوغایی به پاشد. بنابراین خداروشاکرم که این رویداد در چنین شبی در قاب «ماه عسل» اتفاق می افتد.

    پس از پخش آیتم روز گذشته، علیخانی بیان کرد: اوایل برنامه امسال ما از یک قهرمان هشت ساله به نام عقیل حرف زدیم که البته آن برنامه با کلی حاشیه همراه شد اما با لطف و محبت خداوند ماجرایی اتفاق افتاد که بابت آن باید در برنامه رجز بخوانیم چراکه هنوز ماجرای پهلوانی در کشور ما زنده است یک هدیه از امیرالمونین (ع) گرفتیم ، آن هدیه این بود که ٢٧٠هزار کودک در سرزمین ما شناسایی شدند که زندگی شبیه عقیل دارند، از امروز آرزو کردیم که تا عیدفطر حامیانی برای این کودکان پیدا شود به همین منظور در روزهای آتی سامانه کمک رسانی در جهت حمایت از این کودکان را اعلام خواهیم کرد، لطفا در این بین ما را هم دعا کنید.

    علیخانی پس از ورود به صحنه ی «ماه عسل» عنوان کرد: اولین خانواده شهدای غواص شناسایی شدند و ما امروز افتخار میزبانی آنها را داریم.

    در ابتدا دو تن از همرزمان شهید سید جلیل ورکی شهدای خط شکن غواص مهمان «ماه عسل» بودند و این دو همرزم نحوه ی عملیات کربلای ٤ و همچنین شهادت مظلومانه و اسارت شهدای غواص را روایت کردند.

    پس از پخش آیتمی از تشیع پیکر ١٧٥شهید غواص خط شکن مادر، همسر، خواهر، برادر به همراه دو فرزند شهید سید جلیل میری ورکی در قاب کهکشانی «ماه عسل» حضور یافتند.

    شهید سید جلیل ورکی در سال ١٣٦٠ازدواج می کند و زمانی که فرزند اولش ٢سال داشته و همچنین همسرش دومین فرزندشان را باردار بوده به جبهه می رود و در سال ٦٥ در عملیات کربلای ٤ به درجه رفیع شهادت نائل می شود.

    پسر شهید در خصوص شناسایی هویت پدرش پس از ٢٩سال عنوان کرد: تنها ٢سالم بود که پدرم شهید شد قبل از این معنی پدر را نمی فهمیدم ولی هم اکنون این حس برایم زیباست.

    دختر این شهید هم اضافه کرد: لذت پدر داشتن را الان حس می کنم. حاضرم تمام دنیایم را بدهم تا نگاه پدرم را ببینم.

    در این بخش آیتمی از لحظه ی دیدار خانواده شهید پس از ٢٩سال با پیکر فرزند شهیدشان پخش شد. اتفاقی که در شب نوزدهم ماه رمضان یعنی دو روز پیش افتاده بود، در آن مستند مادر شهید بی دریغ می گریست، در طی این سالها هرگز کسی گریه ی این مادر را ندیده بود اما مادر شهید با آغوش گرفتن پیکر مطهر فرزندش پس از سالها انتظار دلش آرام می گیرد و می گرید.

    علیخانی در پایان خاطرنشان کرد: خوشحالیم که شناسایی هویت اولین شهید غواص خط شکن اتفاق افتاد تا ما در این برنامه به شما این خبر را اعلام کنیم.

    شهید سید جلیل میری ورکی یکی از ۱۷۵ شهید غواص و خط‌شکن بود که در عملیات کربلای ۴ به شهادت رسیده‌اند و پیکر آنها با دستان بسته بعد از گذشت ۲۹ سال از شهادتشان در یک گور دسته‌جمعی در ابوفلوس تفحص شد.

    تشیع پیکر این شهید پنج شنبه ساعت ١٠صبح در کرج برگزار می شود.

    آرامش پس از طوفان در «ماه عسل»

    منبع: سمیه مردانی | افکار نیوز


    0


    احسان علیخانی, ماه عسل

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران مجریان
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group