به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » سریال «آنام» قصه زنانه ای را روایت می کند

    مورد علاقه

    سریال «آنام» قصه زنانه ای را روایت می کند

    وی که بعد از مدتی وقفه، سال گذشته با سریال «۸ و نیم دقیقه» مجددأ به تلویزیون آمد و بعد در یکی از اپیزودهای «دیوار شیشه ای» حاضر شد، در خصوص آخرین فعالیت هایش در این حوزه گفت: بعد از سریال هشت و نیم دقیقه و مجموعه دیوار شیشه ای، مدتی است که مشغول بازی در سریال «آنام» به کارگردانی آقای جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه شده ام. مجموعه ای که ژانر اجتماعی خانوادگی دارد و داستان آن درباره مادری به نام آنام است که درگیر مسائل زندگی و خانواده اش شده. این مجموعه از آن جایی که یک زن به عنوان کاراکتر اصلی داستان حضور دارد و در کل، کار قصه زنانه ای را روایت می کند، برای من جالب و مهم بود. از همین رو با وجود نقش جدیدی که در این سریال دارم، تصمیم گرفتم تا در آن حاضر شوم. علاوه بر این ها سریال سرزمین کهن که به سرزمین مادری تغییر نام داد نیز جزو مجموعه هایی است که آماده پخش دارم.

    قلی خانی در ادامه درباره فعالیتش در حوزه تئاتر و سینما عنوان کرد: در فضای تئاتر پیشنهادهای زیادی داشتم که متاسفانه به دلیل تداخل زمانی با سریالی که مشغول آن هستم، نتوانستم در آن حاضر شوم. اما بعد از اتمام این کار اگر فرصتی شود، حتما بازهم در این فضا فعالیت می کنم، چرا که در حوزه تئاتر تنوع نقش ها و فضایی وجود دارد که باعث می شود تا اتفاقات جدید را تجربه کنی، به عنوان نمونه من در تئاتر تجربه کار طنز داشتم ولی در تلویزیون این اتفاق هنوز رخ نداده است.

    قلی خانی در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه سینما و تلویزیون نیز تعدادی پیشنهاد بوده که البته چون هنوز چندان قطعی نشده، نمی توانم از آن بگویم و البته فعلا ترجیح میدهم تا کمی از فیلمبرداری این کار پیش برود تا بعد بیشتر به موارد دیگر فکر کنم و مشغولشان شوم، چرا که آنام جزو مجموعه های پر قسمتی است که زمان می برد و کمتر فرصتی پیش می آید که مشغول پروژه دیگری شویم.

    سریال «آنام» قصه زنانه ای را روایت می کند

    منبع: بانی فیلم


    0


    جواد افشار, شبنم قلی خانی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران شبنم قلی خانی
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group