به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » عید فطر به داد گیشه می رسد؟!

    مورد علاقه

    عید فطر به داد گیشه می رسد؟!

    در واقع از هفت فیلم جدیدی که قرار است از عید فطر روی پرده روند،هیچ کدام دست کم روی کاغذ قابلیت تبدیل شدن به یک پدیده را ندارند.در این میان امیدهایی برای فروش بالای فیلم بهمن فرمان آرا وجود دارد؛اثری که پس از پنج سال روی پرده خواهد رفت و انتظار می رود غبار این چند سال ،رنگ و بویی از کهنگی به آن نداده باشد.ضمن اینکه حضور محمدرضا گلزار و بازی متفاوت رضا کیانیان و همچنین تم جذاب و عجیب فیلم موجب می شود نگاه ها به فروش خوب آن دوخته شود. «دلم می‌خواد» با فیلمنامه ای از امید سهرابی، داستان مردی است که در شهری زندگی می کند که اغلب مردمش افسرده و ناراحت هستند. او بر اثر اتفاقی دچار مشکلی می‌شود. مشکل این گونه است که گاهی موسیقی خاصی به ذهنش متبادر می شود و او را مجبور به حرکات موزون می کند و این اتفاق ناخودآگاه، مشکلات خاصی برایش به وجود می آورد. «دلم می خواد» قرار است پس از «ناخواسته» از عید فطر در گروه زندگی روی پرده رود.

    «دشمن زن» در گروه ماندانا پس از «تگزاس»،«دارکوب» در گروه استقلال پس از «خجالت نکش»،«خاله قورباغه» در گروه آزادی پس از «چهارراه استانبول»،«در وجه حامل» در گروه جوان پس از «آن سوی ابرها»،«لازانیا» درگروه ایران پس از «عصبانی نیستم» و «شماره ۱۷سهیلا» در گروه کورش پس از «خوک» نیز دیگر فیلمهای اکرا نعید فطر هستند.آثاری که انتظار پرفروش شدن و رکوردشکنی هر یک از آنها خوش بینی زیادی را می طلبد.

    عید فطر به داد گیشه می رسد؟!

    منبع: بانی فیلم


    0


    محمدرضا گلزار, رضا کیانیان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group