به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » «خندوانه» بدون خلاقیت!

    مورد علاقه

    «خندوانه» بدون خلاقیت!

    آن هم در شرایطی که هیچ رقابتی در جریان نیست و «خندوانه» تنها برنامه شاد روی آنتن تلویزیون است. استودیو که کوچکتر از قبل و تعداد تماشاچی ها هم به نسبت کمتر شده بود و تغییرات را صرفا در دکور برنامه می شد، احساس کرد.

    اما با هدایایی که مهران مدیری و تهیه کننده «دورهمی» برای «خندوانه» در نظر گرفته بودند، از جمله کیک و گل از همان ابتدا این نکته را به مخاطبان یادآور می شد که با وجود یک سری شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده بود، هیچ رقابتی بین این دو برنامه و گردانندگان آن وجود ندارد. اما در ادامه رامید جوان با هدایای یک میلیون تومانی به حضار سعی در جذب مخاطبان داشت. البته برخلاف برنامه های گذشته که همزمان با قرعه کشی و برنده شدن حضار، پاکت های جایزه مقابل دوربین به آنها داده می شد، اما در این برنامه این اتفاق نیفتاد!

    شاید بتوان گفت که حضور مهران غفوریان تنها برگ برنده این برنامه در قسمت نخست فصل اول بود. غفوریان و درویشان پور به عنوان نخستین کمدین ها در برنامه حضور پیدا کرده و استندآپ کردند که تا حدودی مورد توجه قرار گرفت.

    اما نکته جالب تر اینکه در همان شروع برنامه عده ای از حضار سراغ جناب خان را از رامبد گرفتند و او هم گفت که هر قولی که داده ایم که در این برنامه عملی نخواهد شد. گویا خودش هم هنوز از حضور جناب خان مطمئن نبود و یا هدفش از این حرف جذابیت بیشتر برنامه بود!

    ضمن اینکه اجرای عماد طالب زاده که مدتی از تلویزیون دور بود و به خارج از کشور مهاجرت کرده بود هم به نوعی به جذابیت برنامه افزود. او در نخستین برنامه فصل پنجم با اجرای دو آهنگ شاد فضای خوبی را ایجاد کرد.

    در نهایت اینکه حدود بیست دقیقه ای به پایان برنامه مانده بود که سر و کله جناب خان پیدا شد و برنامه با حضور این کاراکتر جان گرفت. آن هم با پاس کاری های جناب خان و رامبد جوان که پس از دو سال بار دیگر مقابل هم قرار می گرفتند. با این تفاوت که شوخی های این دو نسبتا نامتعارف شده و گویا دست محمد بحرانی برای گفتن برخی دیالوگ ها باز شده بود.

    تبلیغ اپلیکیشن روبیکا از اتفاقات جدید این برنامه بود که جوان اظهار داشت در طول هفته مخاطبان می توانند اتفاقات این برنامه را در روبیکا پی گیری کنند و «خندوانه» فقط پایان هفته روی آنتن است و به نوعی سعی در تشویق و جلب نظر مخاطبانش به این اپلیکیشن داشت!

    در شب های دیگر هم چندان ایده جدید و اتفاق ویزه ای در برنامه نیفتاد، به جز استندآپ امیر کربلایی زاده که با شوخی هایش و انرژی که داشت، تا حدودی فضای برنامه را تلطیف کرد و البته شوخی ها و کنایه های طنازانه جناب خان به مهمان برنامه که باعث شد دقایقی مخاطب را با خود همراه تر کند!

    شاید برای قضاوت کمی زود باشد، اما فصل پنجم «خندوانه» بدون هیچ خلاقیت و ایده جدیدی روی آنتن رفت. حتی می شد خنده های تصنعی رامبد جوان را هم به خوبی احساس کرد. از این رو باید امیدوار بود برنامه ای که تا شهریور سال جاری روی انتن خواهد بود، در هفته های دیگر جان تازه ای بگیرد و رامبد جوان با ایده های جدیدتری سعی در جذب مخاطب داشته باشد، وگرنه فقدان برنامه های جذاب تلویزوین تنها می تواند باعث جلب نظر مخاطبان به این برنامه باشد و بس!

    «خندوانه» بدون خلاقیت!

    منبع: بانی فیلم


    0


    مهران مدیری, رامبد جوان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group