به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » بازگشت «جناب خان» به خندوانه در نوروز

    مورد علاقه

    بازگشت «جناب خان» به خندوانه در نوروز

    برنامه «خندوانه» که پیش از این قرار بود ضبط برنامه پس از پایان ماه صفر آغاز شود و برنامه روی آنتن شبکه نسیم برود، به نوروز ۹۷ موکول شد. منتهی با این تفاوت که رامبد جوان بالاخره تصمیم گرفت شخصیت محبوب «جناب خان» را به برنامه بازگرداند.

    این در حالی است که سال گذشته عنوان شده بود نتوانسته اند خالق این عروسک را متقاعد به ادامه همکاری با برنامه کنند.

    محمد احسانی مدیر شبکه نسیم نیز در این باره عنوان کرده بود: «خندوانه» قرار است یک استراحت شش ماهه داشته باشد و برای نوروز بازمی‌گردد. با توجه به اینکه سری پنجم این برنامه قرار است تولید شود، هم توقع برنامه‌سازان بالاست و هم توقع مخاطبان؛ لذا باید یک مطالعه و بررسی به اتاق فکر تزریق شود و ایده‌های جدید اضافه شود تا اینکه برنامه افت پیدا نکند و تحقق این امر مستلزم یک زمان است.

    رامبد جوان در نبود جناب خان مطرح کرده بود: ما هیچگاه دوست نداشتیم که جناب‌ خان از «خندوانه» برود و تلاشمان را هم کردیم که نرود. بدیهی است که دلم می‌خواست جناب‌ خان همیشه بماند، اما نشد. در این ماجرا کمی لجبازی و کمی محاسبات غلط دخیل بود. به هر حال آغوش من همیشه برای جناب خان باز است و بارها مذاکراتی در این خصوص صورت گرفته و هنوز امیدواریم که موافقت صورت بگیرد و امیدواریم در فصل جدید خندوانه جناب خان حضور داشته باشد.

    حال باید منتظر بود و دید که آیا این شخصیت باز هم می تواند به جذابیت و شیرینی گذشته باشد و اینکه رامید جوان چه ترفندهایی برای جذابیت بیشتر این برنامه و «جناب خان» در نظر گرفته است.

    بازگشت «جناب خان» به خندوانه در نوروز

    منبع: بانی فیلم


    0


    رامبد جوان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group