به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » برنامه‌هایی که اجازه پخش نیافته‌اند، دلیل تغییر تیتراژ برنامه رامبد جوان اخباری از پشت پرده «خندوانه»

    مورد علاقه

    برنامه‌هایی که اجازه پخش نیافته‌اند، دلیل تغییر تیتراژ برنامه رامبد جوان اخباری از پشت پرده «خندوانه»

    برنامه پرطرفدار این شب‌های رامبد جوان در عین اتمسفر شاد و حال و هوای مثبتی که جلوی دوربین دارد، در پشت‌صحنه با فرازونشیب‌های مختلفی مواجه بوده و هست. چیزی که شاید بخشی از انرژی سازندگان را با وجود غیرزنده بودن آن به خود اختصاص دهد.
    جواد فرحاني تهيه‌كننده اين برنامه در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومي رسانه ملي اعلام كرده: «تيتراژهاي آغاز و پاياني خندوانه كه از سري قبلي آن باقي مانده‌اند، در شب‌هاي آتي تعويض خواهند شد. بهرام عظيمي تيتراژ آغاز اين برنامه را ساخته است و بِهراد جوانبخت نيز تيتراژ پاياني خندوانه را آماده نمايش كرده است».

    بهرام عظیمی پیش از این هم یک تیتراژ انیمیشن برای «خندوانه» ساخته بود که مورد قبول تلویزیون قرار نگرفت و از پخش آن جلوگیری شد. در تیتراژ مذکور رامبد جوان با یک دیو خیالی که احتمالاً نمادی از غم و غصه بوده، در حال نبرد است و سرانجام بر او پیروز می‌شود. این تیتراژ با تلفیق انیمیشن و زنده ساخته شده و گویا به دلیل تعابیری نادرست و مخدوش که از نظر مدیران سیما امکان برداشت آنها از آن وجود داشته، پخش آن منتفی شده است. جالب آنکه این تیتراژ در مراسم جشن دنیای تصویر (حافظ) به نمایش درآمده بود.
    خبر دیگر درباره این برنامه، ضبط دو قسمت با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون است که اجازه پخش آنها داده نشده است. بهرام رادان و قطب‌الدین صادقی از جمله‌ چهره‌هایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه‌های مربوط به آن دو را نداده‌اند. عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای‌ تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شدند. البته می‌توان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل اين بازيگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنس‌گرایان در آمریکا توئیت کرد. هر چند این مطلب، با واکنش‌های تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر می‌رسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد. علت عدم پخش برنامه مربوط به قطب‌الدین صادقی اما مشخص نیست. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعه‌ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود. بین ضبط و پخش «خندوانه» که شب‌ها ساعت 22 در شبکه نسیم روی آنتن می‌رود، فاصله تقریباً کوتاهی وجود دارد و سازندگان با سرعت بالایی برنامه‌ها را به پخش می‌رسانند.

    برنامه‌هایی که اجازه پخش نیافته‌اند، دلیل تغییر تیتراژ برنامه رامبد جوان اخباری از پشت پرده «خندوانه»

    منبع: بانی فیلم


    +1


    رامبد جوان, بهرام عظیمی, بهرام رادان, قطب‌الدین صادقی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group