به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » هر بازیگری می‌تواند مجری هم باشد / گفت‌و‌گو با رامبد جوان

    مورد علاقه

    هر بازیگری می‌تواند مجری هم باشد / گفت‌و‌گو با رامبد جوان

    رامبد جوان مجری برنامه "خنداونه" است. او با اجرای برنامه "خندوانه" شب‌ها در شبکه نسیم به سراغ مهمانان خود می‌رود و با هدف خنداندن مردم برنامه را پر انرژی و شاد اجرا می‌کند.

     

    این بازیگر طنز‌پرداز و ایده‌های ناب درباره حضور بازیگران در سمت مجری در تلویزیون به هنرآنلاین، گفت: هر بازیگری می‌تواند مجری، کارگردان، تهیه‌کننده و غیره باشد. قرار نیست هر کاری برای هر شخصی محدودیت داشته باشد. خود من تاکنون به همه این شاخه‌ها سرک کشیده‌ام و معتقدم هر کس در این حرفه می‌آید، خود بهتر از همه می‌داند که آیا می‌تواند در اجرا و یا کارگردانی و یا بازیگری موفق باشد یا خیر.

     

    مجری برنامه "خندوانه" در ادامه بیان کرد: درست و یا غلط بودن یک حرفه و شغل به خود اشخاص مرتبط می‌شود. در کل دنیا هم به همین شکل است که اگر کسی در اجرا موفق است، راه مجری‌گری را انتخاب می‌کند و اگر کسی در کارگردانی تواناست، آن حرفه را در پیش می‌گیرد.

     

    جوان درباره تفکیک‌هایی که خود افراد برای دیگران قائل می‌شوند، عنوان کرد: قواعد در هر حرفه‌ای لازم است، اما تفکیک و یا کوچک و بزرگ کردن بعضی موضوعات به توانایی افراد بستگی دارد. بعضی از تفکر‌ها را باید درست منتقل کرد. اینکه عده‌ای بخواهند برای دیگران تصمیم بگیرند کار بیهوده‌ای است.

     

    جوان که این روز‌ها در حال تولید مجموعه "خندوانه" است درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت: این روز‌ها فقط مشغول "خندوانه" هستم و هیچ کار دیگری نمی‌کنم، اما به فیلمنامه یک فیلم سینمایی هم فکر می‌کنم.

     

    مجموعه "خندوانه" از جمله مجموعه‌های طنز شبکه نسیم است که فاز دوم آن از ابتدای اردیبهشت با طراحی جدیدی در دکور آغاز شده است.

     

    همچنین یک عروسک به برنامه پیوسته است که محمد بحرانی صداپیشگی آن را برعهده دارد. کارگردان تلویزیونی "خندوانه" مهران آزاده، طراح و کارگردان آن رامبد جوان، تهیه‌کننده جواد فرحانی و روابط عمومی شهیدیان است.

    هر بازیگری می‌تواند مجری هم باشد / گفت‌و‌گو با رامبد جوان

    منبع: هنر آنلاین


    +2


    خندوانه, رامبد جوان, شبکه نسیم, برنامه خندوانه

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group