به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » ساخت «ماهمه گناهکاریم» براساس اتفاقی واقعی

    مورد علاقه

    ساخت «ماهمه گناهکاریم» براساس اتفاقی واقعی

    اجرای مراسم فیلم «ما همه گناهکاریم» برعهده مسعود فروتن گذاشته شد در ابتدا از تمامی سازندگان دعوت کرد تا به روی سن آمده و درباره وضعیت ساخت این فیلم دقایقی به صحبت بپردازند.

    پیمان عباسی نویسنده فیلمنامه این فیلم که به همراه دخترش روی سن آمده بود گفت: فیلمنامه این فیلم براساس اتفاق واقعی که برای دخترم رخ داده به نگارش درآمده است. من به همراه دخترم که با مریضی سخت دست و پنجه نرم می کرد روزهای بسیار سختی را گذراندیم و این در حالی بود که نیوشا ضیغمی بعد از پایان این دوران از من درخواست کرد فیلمنامه زندگی واقعی دخترم را بنویسم.

    وی افزود: با آغاز نگارش به دلیل یادآوری روزهای سختی که داشتم چندین بار با نیوشا ضیغمی تماس گرفتم و انصراف خودم را اعلام کردم ولی وی اصرار داشت که این کار انجام شود. جا دارد از نیوشا ضیغمی و همه گروه این فیلم که همراه من بودند تا این فیلم به سرانجام برسد تشکر کنم.

    نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی (بازیگران) حسن ناظر (کارگردان) و محسن مسافرچی (پخش کننده و تهیه کننده) از جمله حاضران در مراسم بودند.

    ساخت «ماهمه گناهکاریم» براساس اتفاقی واقعی

    منبع: بانی فیلم


    +2


    نیوشا ضیغمی, الهام حمیدی, حسن ناظر, محسن مسافرچی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group