به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » ضیغمی بازیگر«اولین امضا برای رعنا» شد

    مورد علاقه

    ضیغمی بازیگر«اولین امضا برای رعنا» شد

    علی ژکان بزودی با انتخاب بازیگران و سایر عوامل تولید، هشتمین فیلم سینمایی اش را با نام اولین امضا برای رعنا کلید خواهد زد. تاکنون حضور نیوشا ضیغمی در این فیلم قطعی شده است و انتخاب سایر بازیگران همچنان ادامه دارد. ژکان خود تهیه کنندگی فیلمش را نیز به عهده دارد. این فیلم یک درام اجتماعی، خانوادگی است که بخشهای عمده آن در تهران فیلمبرداری خواهد شد و ۳۰ درصد از آن در ترکیه می گذرد. «اولین امضا برای رعنا» بزودی کلید می خورد. فیلمنامه اولیه فیلم را نغمه ثمینی نوشته و افرا ابراهیمیان و علی ژکان بازنویسی آنرا به عهده داشته اند.

    در خلاصه داستان فیلم آمده است: «داستان نویس به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آندو یک پسر به نام نیما دارند که شش ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداخته اند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و… .

    طراح صحنه و لباس قاسم ترکاشوند، طراح گریم مسعود عربی و مدیر تولید جعفر صمدی از جمله عواملی هستند که حضورشان در این فیلم قطعی شده است.

    ژکان ساخت فیلم های «چوپانان کویر»، «مادیان»، «دختر کنار مرداب»، «سوء ظن»، «سایه به سایه»، «عیسی می آید» و «چهره به چهره» را در کارنامه خود دارد.

    ضیغمی بازیگر«اولین امضا برای رعنا» شد

    منبع: بانی فیلم


    +2


    نیوشا ضیغمی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group