به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » تنابنده: هنجارهای شبکه‌های اجتماعی توسط هنرمندان رعایت شود

    مورد علاقه

    تنابنده: هنجارهای شبکه‌های اجتماعی توسط هنرمندان رعایت شود

    این بازیگر، نویسنده و کارگردان گفت:درباره اینکه یک هنرمند چقدر به رعایت قوانین حاکم بر فضاهای اجتماعی موظف است؟ توضیح داد: از آنجا که شبکه‌های اجتماعی فضایی شخصی محسوب نمی‌شوند، طبیعی است که مثلا اگر هنرمندان در ایسنتاگرام فعالیت کنند، حجم زیادی از افراد، عکس‌ها و مطالب آنها را بینند،‌ بخوانند و راجع به آنها اظهار نظر کنند. پس طبیعی است شما که در نظامی زندگی می‌کنید که قوانینش را هم می‌دانید، نباید از آن شرایط عدول کنید. اگر این اتفاق نیفتد و هرمندان قوانین مربوط به این فضاها را رعایت نکنند، یعنی هنجارشکنی کرده‌اند.
    تنابنده که کارگردانی فیلم گینس را عهده‌دار بوده، در ادامه‌ی همین بحث بیان کرد: من نمی‌دانم چه حدودی برای هنرمندان در فضاهای اجتماعی در نظر گرفته شده است، اما طبیعتا هنرمند به عنوان فردی که حداقل چهار نفر او را می‌شناسند و احتمال دارد مردم از او الگو بگیرند، مسلما باید شرایط اخلاقی فضاهای مجازی را رعایت کند.
    بازیگر و نویسنده سریال «پایتخت» در پایان صحبت‌هایش در تکمیل این مطالب اظهار کرد: باز هم تاکید می‌کنم من نمی‌دانم چه حدودی برای حضور و فعالیت هنرمندان در شبکه‌های مجازی در نظر گرفته شده است، اما شخصا برای خودم شرایطی دارم که آنها را حفظ می‌کنم و از آنها عدول نخواهم کرد.

    تنابنده: هنجارهای شبکه‌های اجتماعی توسط هنرمندان رعایت شود

    منبع: http://www.banifilm.ir


    0


    محسن تنابنده

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران محسن تنابنده
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group