به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » مدیر شبکه تلويزيوني خارج نشين به مدیری اعلان جنگ داد!

    مورد علاقه

    مدیر شبکه تلويزيوني خارج نشين به مدیری اعلان جنگ داد!

    رشته این کینه ورزی سر دراز دارد؛ سابقه آن هم برمی‌گردد به چند سال پیش که مهران مدیری با ساخت و انتشار آیتم‌های شوخی با ماهواره، مدیر شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان ضد انقلاب کانال یک را در هجوی به شدت بامزه، سوژه شوخی‌های متعددی قرار داد.
    به گزارش بانی فیلم، یکشنبه شب گذشته شهرام همایون از چهره‌های ضد نظام جمهوری اسلامی با اختصاص برنامه‌ای کامل به مهران مدیری، او را آماج تهدیدها و تهمت‌های فراوانی قرار داد و بارها نیز تاکید کرد که صحبت‌هایش نه از سر کینه جویی، بلکه اظهار حقایق درباره اوست!
    او همچنین با مرور کارنامه مدیری، به ویژه ساخته‌های اخیرش در شبکه نمایش خانگی، ناتمام ماندن سریال «قهوه تلخ» و عدم پایبندی سازندگان آن به تعهداتشان در اهدای جوایز به خریداران را به شدت تقبیح کرد و مسوولیت آنرا به طور کامل متوجه مدیری دانست. این مجری و مدیر شبکه که عقاید ضد نظام او در اغلب برنامه‌های کانال یک نمود آشکار و بارزی دارد، همچنین با اشاره به ترانه خوانی مدیری در یکی از جشن‌های سینمایی، او را با لحنی تحقیرآمیز تنها دارای دو دانگ صدا دانست و انتخاب وی را برای قرار گرفتن در کنار شهرداد روحانی آن هم با وجود اساتید برتر عرصه موسیقی همچون سالار عقیلی، شهرام ناظری و... عجیب و مشکوک و از نتایج روابط او با چهره‌های سیاسی دانست!
    همایون چنان در این ترک تازی یا به قول خودش افشاگری علیه مدیری زیاده روی داشت که چند بار مرتکب خطاهای فاحشی نیز شد. مثلاً او درباره بازیگرانی که از مدیری و پروژه‌هایش طلبکار هستند، به نام سحر زکریا اشاره کرد و به دروغ مدعی شد این هنرپیشه زن پس از اعتراض نسبت به عدم پرداخت دستمزدش، از سوی مدیری طرد و حذف شد. حال آنکه زکریا در آخرین ساخته مدیری، سری اول «در حاشیه» بازی داشت.
    این مجری همچنین به اشتباه از حضور محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه به کشورمان سر صحنه سریال «در حاشیه» گفت و تلاش کرد این دیدار را رنگ و بویی سیاسی ببخشد. حال آنکه ظریف پاییز سال 92 نه از لوکیشن «در حاشیه» بلکه از پشت صحنه مجموعه ویدئویی «شوخی کردم» دیدن داشت که به دعوت مدیری برای قدردانی جهت تلاشهای او در عرصه جهانی به نفع سیاستهای کشورمان صورت گرفت. نکته‌ای که در همان مقطع از سوی مدیری در گفت‌وگویی کوتاه با بانی‌فیلم مطرح شد. در این میان او با اشاره به صحبت‌های انتقادی فرزاد حسنی درباره نحوه اجرای مدیری در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در سال گذشته، کوشید مخالفت با این طنزپرداز را به طور عامدانه‌ای در سطح گسترده و پررنگ نشان دهد.
    همایون همچنین بخشهایی از شوخیهای چند سال پیش تعدادی از مجریان شبکه تهران سابق و پنج فعلی را که مجریانی چون محمود شهریاری، سیدکاظم احمدزاده، مسعود روشن پژوه، هومن حاجی عبداللهی و... در آن حضور داشتند، برای تمسخر صداوسیما به نمایش گذاشت. همان برنامه‌ای که ترکش‌های آن به ممنوع التصویری شهریاری و توبیخ سایرین انجامید.
    وی همچنین با اشاره صریح به نام سریال پلیسی در حال پخش «آمین»، آنرا اثری صرفاً در راستای سیاستهای جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی و غیرمردمی دانست! حال آنکه این سریال در مدت کوتاه پخش، توانسته نظر مردم و اغلب منتقدان را به طور همزمان به خود جلب کند.
    شهرام همایون البته در جای جای ایراد اتهامات خود نسبت به مدیری کوشید تا از رفتار تهاجمی و عصبی آشنایش فاصله بگیرد تا بلکه اعتماد مخاطبان را در باره حرف هايش جلب کند. هر چند این شیوه از برخورد با یک اثر طنز و کمدی، فی نفسه حاکی از رفتاری مخاصمه آمیز و ضدیت او با شخص مهران مدیری است.

    مدیر شبکه تلويزيوني خارج نشين به مدیری اعلان جنگ داد!

    منبع: بانی فیلم


    +2


    مهران مدیری, محمود شهریاری, سیدکاظم احمدزاده, مسعود روشن پژوه, هومن حاجی عبداللهی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group