به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » مهران مدیری به زودی در بازداشتگاه

    مورد علاقه

    مهران مدیری به زودی در بازداشتگاه

     کارگردان سریال " در حاشیه " این بار زندان و زندانی را دستمایه مجموعه جدیدش قرار داده و ماجراهای این محیط را برای طنز اجتماعی خود انتخاب کرده است . داستان فصل دوم سریال مهران مدیری در " بازداشتگاه " می گذرد .

    گروه نویسندگی این مجموعه به سرپرستی مهدی ژوله این روزها در حال نگارش سری جدید هستند و سعی می کنند به دور از حاشیه هایی باشندکه قبل از این گرفتار آن بودند .

    سری اول سریال در حاشیه مهران مدیری با دستمایه طنز ،اشتباهات پزشکی فروردین امسال از شبکه 3 به روی آنتن رفت اما اعتراضاتی را در جامعه پزشکی به همراه داشت .

    گروه نویسندگی سری دوم سریال مهران مدیری با درک این حساسیت ها با احتیاط قلم به دست گرفته اند تا مبادا با اعتراض های قشر و صنفی روبرو شوند و طنزشان به طور جدی به کسی بربخورد .

    اکنون دکور داستانی با محور زندان در دست ساخت است ، داستانی که قرار است با همان مجموعه بازیگران از شبکه سه سیما به روی آنتن برود .

    سری دوم مجموعه طنز مهران مدیری هنوز ساخته نشده است اما مراحل پیش تولید این مجموعه تا پایان ماه مبارک رمضان به پایان می رسد و فصل دوم به زودی کلید می خورد .

    مهران مدیری در کارنامه اش نقش آفرینی در تئاتر ، سینما و تلویزیون را دارد و به ویژه در تلویزیون توانسته با کارگردانی و بازیگری مشترک در طنزهای تلویزیونی "نوروز 72" ، " ساعت خوش " ، "شب‌های برره" ، "پرواز 57" ، "پلاک 14" ، "پاورچین" "پاورچین" ، "نقطه‌چین" طنزآفرینی کند و با خلق یک اجتماع خیالی با مناسبات، سنن ، فرهنگ و زبان خاص در"شب‌های برره" استعداد های هنری خود را به نمایش بگذارد .

    مهران مدیری به زودی در بازداشتگاه

    منبع: جام جم


    +8


    مهران مدیری, در حاشیه, سریال

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group