به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » پاس‌کاری موفق فرخ‌نژاد و جناب خان

    مورد علاقه

    پاس‌کاری موفق فرخ‌نژاد و جناب خان

     برنامه‌ خندوانه اکنون دیگر به یکی از برنامه‌های موفق و دیدنی تلویزیون تبدیل شده و مردم زیادی از فرهیخته، دانشگاهی، جوان، سالمند، زن، مرد و ... این برنامه را تماشا می‌کنند و به سازندگان آن دست‌مریزاد می‌گویند. رامبد جوان و همراهانش با خندوانه باب جدیدی در برنامه‌سازی تلویزیون ایران باز کردند.مهمانانی که به برنامه دعوت می‌شوند و بازیگران و مجری ثابت خندوانه، پازل دیدنی را شکل می‌دهند که کامل است و راضی کننده.

    اگر در سری اول این برنامه رامبد جوان به‌عنوان مجری حرف اول را در خندوانه می‌زد حالا خودش برای خودش رقیب سرسختی طراحی کرده است؛ جناب خان.

    جناب خان، اهل آبادان است؛ از این‌که رامبد را دست بیندازد و با او شوخی کند واهمه‌ای ندارد. می‌داند مردم لهجه جنوبی را دوست دارند و می‌دانند مردم این خطه خون گرم و شاد هستند برای همین هر زمان لازم باشد، می‌زند زیر آواز و ترانه‌های قدیمی جنوبی را چنان اجرا می‌کند که بیننده زمان و مکان را فراموش می‌کند و درست پرتاب می‌شود به آبادان و جنوب دوست‌داشتنی.

    روز جمعه برنامه خنداونه یک مهمان جنوبی دیگر هم داشت که با جناب خان، کامل‌‌کننده یکدیگر شدند و یکی از بهترین و به یادماندنی‌ترین برنامه‌های خندوانه را شکل دادند؛ حمید فرخ‌نژاد بازیگر ممتاز و ستاره سینما و تلویزیون مهمان خندوانه شد و در گفت‌وگو با جوان و جناب خان، چهره‌ای متفاوت و دوست‌داشتنی از خود در ذهن مخاطبان جاودانه کرد.او از کودکی و پدر ناخدایش گفت.از آرزوهایش، از کمبود‌های دوران کودکی، از دغدغه‌‌های زندگی، خندید، غمگین شد، آواز خواند و ...

    پاس‌کاری‌ها و دیالوگ‌هایی که بین فرخ‌نژاد و جناب خان رد و بدل شد، نشان داد که یک پارتنر (بازیگر نقش مقابل) چقدر می‌تواند در موفقیت یک ستاره دخیل باشد. حال می‌خواهد این ستاره یک عروسک باشد یا بازیگر قَدری مثل فرخ‌نژاد.

    مثلث جوان، جناب خان و فرخ‌نژاد این نکته را ثابت کرد که همخوانی مهمان با مجریان یک برنامه یکی از راه‌‌های موفقیت است و خندوانه معمولا در این راه موفق عمل کرده است.

    طاهره آشیانی

    پاس‌کاری موفق فرخ‌نژاد و جناب خان

    منبع: جام جم


    -1


    خندوانه, حمید فرخ نژاد, جناب خان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران حمید فرخ نژاد
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group