به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » فروش 580 میلیونی برای «اسب سفید پادشاه»

    مورد علاقه

    فروش 580 میلیونی برای «اسب سفید پادشاه»

    فیلم های سینمایی کمدی در هفته گذشته توانست نظر مخاطب را به خود جلب کند اما در این میان فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» که ملودرام اجتماعی است نیز نظر مخاطبان را جلب کرد.

    امیر قطبی مدیر فروش فیلمیران درباره فیلم های این دفتر و فروش آن ها توضیح داد: فیلم سینمایی «ایران برگر»  درتهران به فروش 3 میلیاردو 50 میلیون تومان و شهرستان 2 میلیارد و 120 میلیون تومان در گیشه کسب کرده است . این فیلم در کل  5 میلیارد و 170 میلیون تومان فروش داشته است و هنوز در برخی از سینماها اکران است.

    وی درباره فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» توضیح داد: این فیلم شب گذشته در تهران به فروش 93 میلیونی رسید که رکورد بسیار خوبی است. این فیلم در تهران به فروش 380 میلیون و در شهرستان به فروش 140 میلیون دست یافت که ظرف 9 روز فروش 520 میلیونی برای خود ثبت کرد.

    قطبی درباره فروش «قصه‌ها» نیز توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش 480 میلیون و در شهرستان به فروش 200 میلیون رسید.

    علی شعبانی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «اسب سفید پادشاه» توضیح داد: این فیلم در تهران و شهرستان اکران شده و در تهران 20 سالن و در شهرستان نیز 20 سالن در اختیار دارد. فیلم به صورت تقریبی در تهران به فروش 400 میلیون و در شهرستان به فروش 180 میلیون دست یافته است.   

    براساس این گزارش، همچنین دفتر هدایت فیلم فروش فیلم «آتیش بازی» را شب گذشته در تهران 30 میلیون تومان اعلام کرد و توضیح داد: فیلم در تهران در مجموع 150 تومان فروش داشته است و در شهرستان به فروش 48 میلیون تومان رسید که مجموع فروش فیلم 198 میلیون تومان شد.این فیلم در تهران 27 سینما و در شهرستان 15سینما در اختیار دارد.

    فیلم سینمایی رخ دیوانه که در روزهای گذشته فیلم افتتاحیه سینما «شهر فیروزه» بوده است در تهران به فروش 1 میلیارد و 970 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 970 میلیون تومان رسیده است. فروش شب گذشته فیلم در 7 سالن سینمای تهران 4 میلیون تومان بوده است تا در مجموع به فروش کلی 2 میلیارد و 940 میلیون تومان برسد.

    سعید خانی مدیر پخش دفتر صبا نیز در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» گفت: علیرغم عدم تبلیغ در رسانه ملی فیلم به فروش خوبی دست یافته و در هفته‌ای که سپری کرد فروش فیلم 40 درصد افزایش داشت.

    وی ادامه داد:«در دنیای تو ساعت چند است؟» بعد از 17 روز نمایش 272 میلیون تومان در تهران و 68 میلیون تومان در شهرستان  و در مجموع 340 میلیون تومان فروش داشته است.

    فروش 580 میلیونی برای «اسب سفید پادشاه»

    منبع: http://www.banifilm.ir


    +2


    اسب سفید پادشاه, نهنگ عنبر, ایران برگر

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group