به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » «عصبانی نیستم» در به در به دنبال اکران

    مورد علاقه

    «عصبانی نیستم» در به در به دنبال اکران

    فیلم «عصبانی نیستم» همچنان در پی اکران است و این مسئله در جلسه اخیر شورای صنفی نمایش نیز با قید شرطی مطرح شده. به نظر می رسد رضا درمیشیان کارگردان «عصبانی نیستم» با حضور در ترکیب تازه کانون کارگردانان سینمای ایران همانطور که پیشتر پیش بینی می شد، با تمرکز بیشتری در تلاش برای اکران کردن فیلم به محاق رفته خود باشد. البته اعضای شورای صنفی اکران «عصبانی نیستم» را منوط به ارائه نامه موافقت وزارت ارشاد کرده اند تا در این صورت، در گروه ایران اکران شود. البته این شورا در جلسه ۱۳ آذرماه سال گذشته خود نیز اعلام کرده بود که فیلم مذکور از ۲۹ آذر در گروه آزاد اکران شود که ممکن نشد. هر چند بعداً اعلام شد که به علت انصراف پخش کننده آن (فیلمیران)، اکران نسخه بازبینی و اصلاح شده آن هم منتفی شده است.

    هر چند برخی نسبت به اینکه چرا مدیران ارشاد پای فیلمی که به آن مجوز ساخت داده اند نمی ایستند، اما جمال شورجه زمستان سال ۹۲ اعلام کرده بود که «در فیلمنامه اولیه هیچ نشانه ای از نگرش ها و تمایلات سیاسی شخصیت اصلی و اینکه از فعالان فتنه ۸۸ و دانشجوی ستاره دار بوده وجود نداشت». نکته ای که با استناد به آن می توان دریافت کارگردان فیلم بیشتر با تکیه بر ارجاعات سیاسی قصد داشته تا ابعادی فرامتنی به فیلم خود بدهد که در نتیجه منجر به توقیف چند ساله آن شد.

    حالا موسسه بلیت با عقد قرارداد اکران این فیلم از اواخر پارسال، تلاش دارد تا آنرا روی پرده ببرد. گرچه مشخص نیست اکران فیلمی که حالا دیگر موضوعش گرفتار غبار کهنگی شده و حتی به دلیل انتشار نسخه غیرمجاز آن خیلی از تماشاگران بالقوه اش را از دست داده، چه لطفی دارد.

    «عصبانی نیستم» در به در به دنبال اکران

    منبع: بانی فیلم


    0


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group