به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » باران کوثری: در این اپیزود بیشترین بازیگری عمرم رقم خورد

    مورد علاقه

    باران کوثری: در این اپیزود بیشترین بازیگری عمرم رقم خورد

    باران کوثری بازیگر فیلم سینمایی «قصه‌ها» و برنده سیمرغ بلورین سی و سومین جشنواره فیلم فجر معتقد است برخی کارگردانان تعریفی نادرست از بازی رئال دارند.

    کوثری که به همره عوامل فیلم سینمایی «قصه‌ها» در خبرآنلاین حاضر شده بود در بخشی از صحبت‌های خود در مورد انتظار بعضی کارگردانان از بازیگران برای ارائه بازی رئال سخن گفت.

    کوثری با اشاره به اینکه برخی به نادرست تصور می‌کنند، بازی رئال ناشی از تمرین نکردن و بداهه‌گویی است، گفت: «این تصور غلطی است که اتفاقا در کارگردانان نسل ما در حال شکل‌گیری است، اینکه اگر می‌خواهند بازیگر رئال و شبیه زندگی از تو بگیرند، به این معنی است که تو را بدون تمرین جلوی دوربین بگذارند و بگویند که خب جلوی دوربین چه اتفاقی می‌افتد.»

    او در ادامه از پیشنهاد یک کارگردان گفت که بازی او و پیمان معادی را در اپیزودی از فیلم «قصه‌ها» نشان بازیگر نکردن گرفته بود: «یک کارگردان می‌خواست فیلم بسازد، به من زنگ زد و گفت من یک بازی می‌خواهم که خیلی بازی نداشته باشد، عین تو و پیمان در «قصه‌ها». به او گفتم چطور بازی نداشته باشد، ما بیشترین بازیگری عمرمان را در آن اپیزود کردیم.»

     

    کوثری گفت: «این تصور غلط که تمرین بازی را بیات می‌کند و زندگی را از بازی می‌گیرد، موجب چنین نگاه‌هایی شده است. اتفاقا بازی‌های درست در تمرین شکل می‌گیرد،‌ اینکه دو بازیگر جلوی دوربین بروند و با هم حرف بزنند که اتفاق سینمایی یا آرتیستیک نیست.»

    باران کوثری: در این اپیزود بیشترین بازیگری عمرم رقم خورد

    منبع: خبر آنلاین


    +1


    باران کوثری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group