به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » «بهرام رادان» هم از «سنتوری، مرد پائیزی» کنار کشید

    مورد علاقه

    «بهرام رادان» هم از «سنتوری، مرد پائیزی» کنار کشید

    پس از قطعی شدن عدم حضور «محسن چاوشی» در فیلم «سنتوری، مرد پائیزی» (سنتوری 2) صبح امروز مشخص شد که «بهرام رادان» نیز از این پروژه کنار کشیده است.

     

    بهران رادان صبح امروز در صفحات شخصی اش درباره این موضوع نوشت و توضیح داد: «سنتوری 2 قطعا بدون حضور من ساخته خواهد شد. دلایل ام بابت این تصمیم را در نامه ای مکتوب در اختیار آقای مهرجویی قرار دادهام و در صورت صلاحدید ایشان منتشر خواهد شد.»

     

    پیگیری در این باره به کارگردان این فیلم ختم شد و «داریوش مهرجویی» در این باره توضیح داد: « فیلم «سنتوری مرد پائیزی» دارای داستانی متفاوت است و ارتباط آنچنانی به «سنتوری» سال 85 ندارد. این اتفاق کاملا به صورت از قبل تعیین شده است و ما درباره این موضوع بارها جلساتی را برگزار کرده بودیم. اما باز هم از حضور خواننده و نوازنده سنتور در آن استفاده شده است که برای این کار یک نوازنده خوب پیدا کردیم و دو موسیقیدان جوان هم با ملودی‌های زیبایی که نوشته‌اند و صدای خوبی که دارند ما را همراهی خواهند کرد. در این فیلم علاوه بر یک خواننده با بازی حامد بهداد، خواننده دیگری هم داریم که رقابتی بین آن‌ها شکل می‌گیرد »

     

    مهرجوئی همچنین از آماده شدن تمام قطعات موسیقی این فیلم خبر داد و در پاسخ به خبرنگار «موسیقی ما» درباره نام این خوانده های جدید گفت: «فعلا قصد ندارم نام آنها را منتشر کنیم.»

     

    دارویش مهرجویی پیش از این نیز  درباره حذف محسن چاوشی ازاین فیلم گفته بود: « ایشان دیگر قطعا جایی در این فیلم نخواهند داشت و من از دست ایشان به شدت رنجیده ام. ایشان بخاطر حضور در «سنتوری» موفق به اخذ مجوز شدند و فعالیتهای رسمی شان را در کشور آغاز کردند ولی برای پروژه «سنتوری، مرد پائیزی» رقمی که ایشان تقاضا کردند، رقمی بود که دو سه برابر رقم کارگردان فیلم بود و همین باعث شد من خیلی از دست ایشان رنجیده خاطر شوم. ایشان به جای اینکه یک تشکر خشک و خالی از ما بابت فعالیت های رسمی شان داشته باشند اینگونه جواب ما را داد. آقای «بهرام رادان» نماینده رسمی این فیلم بود که از طرف ما با ایشان رسما وارد مذاکره شده است و ظاهرا آقای چاوشی هم رقم عجیبی در حدود 500 میلیون تومان را به «بهرام رادان» گفته است که تنها با این میزان دستمزد حاضر به همکاری در این فیلم هستند.»

    «بهرام رادان» هم از «سنتوری، مرد پائیزی» کنار کشید

    منبع: موسیقی ما


    +2


    محسن چاوشی, سنتوری, سنتوری، مرد پائیزی, سنتوری 2, بهرام رادان, پائیزی, داریوش مهرجویی, حامد بهداد

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بهرام رادان
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group