به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » » گزارش فروش فیلم‌های روی پرده

    مورد علاقه

    گزارش فروش فیلم‌های روی پرده

    چهارشنبه 21 مردادماه فیلم «قندون جهیزیه» اولین ساخته علی ملاقلی پور(فرزند مرحوم رسول ملاقلی‌پور) روانه اکران شد این فیلم که فیلمی اجتماعی با موقعیت‌های طنز روی پرده آمده و ترکیب اکران را کمی متفاوت کرده است. در این میان آثار با موضوع کمدی فیلم اجتماعی – خانوادگی «دوران عاشقی» هم توانسته است در جذب مخاطب موفق عمل کند.

    امیر قطبی مدیر فروش فیلمیران در گفت و گو با  فارس درباره فروش فیلم «دوران عاشقی » توضیح داد: دوران عاشقی 15 روز بر پرده سینماها است و تاکنون در تهران و شهرستان به فروش 1 میلیاردی دست یافته است.

    وی درباره فروش شب گذشته فیلم توضیح داد: این فیلم در پنج شنبه شب به فروش 64 میلیون تومان در 26 سالن سینمای تهران دست یافته است.

    فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی «علیرضا رئیسیان» پس از گذشت 12 روز، از مرز یک میلیارد تومان گذشته است.

    وی درباره فروش فیلم «نهنگ عنبر» توضیح داد: فیلم تاکنون به فروش 6 میلیارد و 470 میلیون تومان دست یافته است. که 4 میلیارد و 570 میلیون تومان در تهران و 1 میلیارد و 900 میلیون تومان در شهرستان فروش داشته است. این فیلم که 80 روز بر پرده سینماها است شب گذشته به فروش 60 میلیون تومان در 26 سالن سینمای  تهران دست یافت.

    خزاعی مدیر پخش نورتابان درباره فروش فیلم «گینس» توضیح داد: این فیلم در هفته هفتم فروش خوبی داشته و هنوز کف فروش فیلم پایین نیامده است . در تهران به مرز 2 میلیارد و 200 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 1 میلیارد تومان دست یافتیم که جمعا فروش فیلم 3 میلیارد و 200 میلیون تومان است.

    سعید خانی مدیر فروش دفتر نسیم صبا درباره فروش «قندون جهیزیه» گفت: با توجه به اینکه فیلم  دو روز اکران شده و نیاز به زمان هست تا خانواده ها از اکران فیلم اطلاع یابند، فروش خوبی را در دو روز اول تجربه کرده است.

    وی ادامه داد:فیلم کمدی خانوادگی است کهدر روز روز اول (چهارشنبه)به فروش  15 میلیون و 500 هزار تومان و شب گذشته به فروش  31 میلیون تومان در 24 سالن سینما در تهران دست یافته است. به زودی سینما فرهنگ به فیلم اضافه می شود.

    خانی درباره فروش شهرستان های فیلم گفت:  فیلم از اوایل هفته در شهرستان اکران خواهد شد.

    تا زمان آماده شدن گزارش فروش فیلم، دفاتر فروش شکوفا فیلم و هدایت فیلم برای اعلام فروش فیلم های (به ترتیب) «مردن به وقت شهریور» و «خداحافظی طولانی» پاسخگو نبودند.

    گزارش فروش فیلم‌های روی پرده

    منبع: بانی فیلم


    -1


    علی ملاقلی پور

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران اکبر عبدی
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group