به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «هجوم» به ترانسیلوانیا رفت

    مورد علاقه

    «هجوم» به ترانسیلوانیا رفت

    به گزارش رسیده،فیلم «ائو» به کارگردانی اصغر یوسفی‌نژاد دیگر فیلم ایرانی حاضر در این جشنواره‌ است که در بخش مسابقه فیلم‌های اول و دوم به نمایش گذاشته می‌شود. جشنواره ترانسیلوانیا ویژه فیلم‌های اول و دوم کارگردانان است و «هجوم» در بحش خارج از مسابقه این فستیوال به نمایش گذاشته شد. برای هر کدام از فیلم‌ها دو نمایش در نظر گرفته شده که با جلسات پرسش و پاسخ همراه خواهد بود.
    جشنواره ترانسیلوانیا از شنبه ۵ خرداد (۲۶ می) به مدت یک هفته برگزار می‌شود. مکری با فیلم «ماهی و گربه» هم در این جشنواره حضور پیدا کرده بود. «تمارض» هم از دیگر فیلم‌های ایرانی بود که سال گذشته در این جشنواره به نمایش درآمد.
    داستان «هجوم» درباره یک تیم ورزشی آماتوری و مربی‌شان است. اعضا تیم رازی برای پنهان کردن دارند و گروهی در جستجوی پیدا کردن سرنخ‌هایی از این ماجرا هستند. فیلمنامه این فیلم را شهرام مکری به همراه نسیم احمد‌پور نوشته است. این فیلم تا چندی پیش در گروه «هنر و تجربه» روی پرده می‌رفت که ناگهان نمایش آن در این گروه به پایان رسید.

    «هجوم» به ترانسیلوانیا رفت

    منبع: بانی فیلم


    0


    اصغر یوسفی‌نژاد

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group