به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «گیله وا» و «زندگی از نو» را در نوبت پخش دارم

    مورد علاقه

    «گیله وا» و «زندگی از نو» را در نوبت پخش دارم

    وی درباره فعالیت های اخیرش گفت: مدتی است که بازی در سریال «زندگی از نو» به کارگردانی علی محمد قاسمی را به پایان رساندم که در شمال تصویربرداری می شد و در حال حاضر هم استراحت می کنم.

    وی درباره حضورش در این مجموعه هم به عنوان بازیگر و هم بازیگردان عنوان کرد: درباره نقشم که نمی توانم حرفی بزنم. اما درباره بازیگردانی کار باید عرض کنم که خودم مستقیما این کار را انجام نمی دادم و گروهی کار می کردیم.

    اسکندری درباره فعالیت های تئاتری اش هم افزود: صحبت هایی در این زمینه شده است، اما تا همه چیز قطعی و جدی نشود، نمی توانم در این باره صحبت کنم. اما سریال «گیله وا» به کارگردانی اردلان عاشوری را هم در نوبت پخش دارم. البته نمی دانم دقیقا این دو سریال در چه زمانی روی انتن می روند. اما باید بگویم که خوشبختانه پس از ۵ سال فیلم «ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک نژاد اکران شده است که من هم در این فیلم بازی کرده ام.

    او درباره تغییراتی که این فیلم پس از سالها ممکن است در اکران داشته باشد، ادامه داد: من فیلم را در همان ۵ سال پیش دیدم و هنوز ندیدم که بدانم چه تغییراتی کرده است.

    اسکندری در پایان هم درباره دلیل کم کار شدنش در تلویزیون هم گفت: به هر حال دلایل متفاوتی دارد که قطعا در فرصت مناسبی در این باره صحبت خواهم کرد.

    «ناخواسته» عنوان فیلمی از برزو نیک نژاد است که پس از ۵ سال از روز چهارشنبه هفته گذشته روی پرده رفت. اسکندری در این فیلم نقش یک زن روستایی را بازی می کند که در کویر زندگی می کند.

    «گیله وا» و «زندگی از نو» را در نوبت پخش دارم

    منبع: بانی فیلم


    0


    ستاره اسکندری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group