به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » احتمال خداحافظی «جشن دلتنگی» از سرگروهی

    مورد علاقه

    احتمال خداحافظی «جشن دلتنگی» از سرگروهی

    چندی‌ پیش برخی عوامل فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» با اشاره به فروش پایین این فیلم سینمایی مدعی بودند که علت این فروش کم،‌ در اختیار نگذاشتن سالن‌های حوزه هنری برای نمایش فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» بوده است. او در ادامه صحبت‌هایش بیان کرد که این بی‌توجهی حوزه هنری در حالی است که پخش کننده این فیلم نیز خود حوزه هنری است.

    غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش حوزه هنری درباره این ادعای تهیه‌کننده «جشن دلتنگی» گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقی روی نداده و شاهد صحبت‌های ما هم سایت سینماتیکت است که تمام سینما‌هایی را که در اختیار فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» قرار گرفته‌ است نشان می‌دهد. ما بهترین شرایط را در اختیار این فیلم قرار داده‌ایم.

    وی ادامه داد: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» انتظار دارد که فیلم‌هایی را که در حال حاضر فروش مناسبی دارند و مخاطبان سینما مشتاق دیدن آنها هستند کنار بگذاریم و تنها فیلم ایشان را نمایش دهیم؛ اصول اخلاقی چنین اجازه‌ای به ما نمی‌دهد.

    مدیر پخش حوزه هنری بیان کرد: در حال حاضر فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» در سینما‌های مطرحی مانند آزادی،‌ اریکه ایرانیان، زندگی و … در حال اکران است و تمام سانس‌هایی که پیش از این قرارداد بسته‌اند در اختیارشان قرار گرفته است؛ اما تعهد سینمادار ۲ هفته است، اگر بعد از ۲ هفته فیلم فروش مناسبی نداشته باشد سینمادار طبق آیین‌نامه می‌تواند آن را با فیلم دیگری تعویض کند.

    فرجی درباره بازپس‌گیری سرگروه زندگی از فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به علت کسب نکردن کف فروش سینمای‌ سرگروه گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.

    احتمال خداحافظی «جشن دلتنگی» از سرگروهی

    منبع: بانی فیلم


    0


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group