به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «مردی بدون سایه» نیمه اول خرداد کلید می خورد

    مورد علاقه

    «مردی بدون سایه» نیمه اول خرداد کلید می خورد

    علیرضا رئیسیان سرانجام پس از حدود دو سال و با دریافت پروانه ساخت فیلم سینمایی «مردی بدون سایه» پیش تولید این فیلم را به تازگی آغاز کرده و در حال حاضر مشغول انتخاب عوامل پشت دوربین و بازیگران پروژه است.

    وی درباره شرایط تولید فیلم جدید خود به بانی فیلم گفت: «پیش تولید به تازگی آغاز شده و فکر می کنم تا نیمه اول خردادماه فیلمبرداری آغاز شود. این روزها مشغول رایزنی با بازیگران هستیم و با برخی از عوامل نیز گپ و گفت هایی داشته ایم».

    وی افزود: «به احتمال فراوان آغاز فیلمبرداری در کشور اسپانیا خواهد بود و برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است. پس از اتمام فیلمبرداری بخش های خارج از کشور، قسمت های مربوط به داخل کشور مقابل دوربین می رود».

    رئیسیان درباره تعداد شخصیت ها و وضعیت نمایش فیلم جدیدش نیز گفت: «فیلم چهار بازیگر اصلی و چهار بازیگر فرعی دارد. برای تمامی نقش ها نیز کاندیداهایی دارم و بزودی و پس رایزنی های نهایی، گروه بازیگران فیلم تکمیل خواهد شد. با توجه به زمان زیادی که تا جشنواره فیلم فجر باقی مانده این احتمال وجود دارد که فیلم در این فستیوال حضور داشته باشد. با این حال نیم نگاهی نیز به جشنواره های خارجی خواهیم داشت و باید ببینیم فیلم در چه زمانی آماده نمایش خواهد شد».

    این کارگردان در پایان درباره مضمون و حال و هوای داستان «مردی بدون سایه» گفت: «این فیلم سومین سه گانه پس از فیلم های «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» محسوب می شود. فیلمنامه آن برداشتی آزاد از «زن پارسا»ی الهی نامه عطار نیشابوری است و با نگاهی به مسایل اجتماعی به بحران عاطفی انسان معاصر می پردازد».

    رئیسیان خود تهیه کنندگی «مردی بدون سایه» را برعهده دارد.

    «دوران عاشقی» آخرین ساخته رئیسیان است که در سال ۹۳ با بازی بازیگرانی چون لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، بیتا فرهی، نسیم ادبی، پرویز پورحسینی و… روی پرده سینماهای سراسر کشور رفت.

    این کارگردان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «دوران عاشقی»، «چهل سالگی»، «پرونده هاوانا»، «ایستگاه متروک»، «سفر» و «ریحانه» را دارد.

    «مردی بدون سایه» نیمه اول خرداد کلید می خورد

    منبع: بانی فیلم


    0


    لیلا حاتمی, شهاب حسینی, فرهاد اصلانی, بیتا فرهی, نسیم ادبی, پرویز پورحسینی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group