به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » فروش دقیق «عصبانی نیستم» چقدر است؟!

    مورد علاقه

    فروش دقیق «عصبانی نیستم» چقدر است؟!

    فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» سرانجام پس از حدود پنج سال از چهارشنبه گذشته در سینماهای تهران و شهرستان ها به نمایش درآمده و نکته جالب اینکه آمار فروش اعلام شده این فیلم طی همین دو روز تا حدود زیادی اغراق آمیز به نظر می رسد!

    دفتر فیلمیران که پخش «عصبانی نیستم» را برعهده دارد فروش این فیلم را طی دو روز در سینماهای تهران حدود ۴۵۵ میلیون تومان اعلام کرده است. این در حالی است که مجموع فروش گیشه این فیلم در سینماهای تهران و شهرستان ها که در سایت سینما تیکت ثبت شده تا حوالی عصر روز گذشته مبلغی حدود ۳۲۶ میلیون تومان اعلام شده است!

    نکته جالب تر اینکه در حالی فروش «عصبانی نیستم» در سینماهای تهران با سایت سینما تیکت تفاوتی ۱۳۰ میلیون تومانی دارد که با این اختلاف متوجه می شویم این فیلم به جز سینماهای پایتخت، در شهرهای آبادان، تبریز، مشهد و دو سینمای شهر شیراز نیز روی پرده رفته و بخشی از مبلغ ۳۲۶ میلیون تومان اعلام شده در سینما تیکت شامل سینماهای شهرستان این فیلم نیز می شود.

    در واقع با توجه به فروش اعلام شده این فیلم (۴۵۵ میلیون تومان آن هم تنها در دو روز) با یک حساب سرانگشتی ساده می توان فهمید که این فیلم با ۲۱ سینما در تهران به طور میانگین در هر سالن حدود ۲۱ میلیون تومان در دو روز نمایش فروش داشته است.

    فروش دقیق «عصبانی نیستم» چقدر است؟!

    منبع: بانی فیلم


    0


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group