به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » در «مصادره» سعی کردیم کم فروشی نکنیم

    مورد علاقه

    در «مصادره» سعی کردیم کم فروشی نکنیم

    او درباره اینکه فکر می کنید چه معیارهایی موجب شده که هیأت انتخاب فیلم «مصادره» را برای حضور در بخش سودای سیمرغ مناسب بدانند، عنوان کرد: معتقدم باید برای مخاطب احترام قائل شویم و در فیلم «مصادره» هم اولویت ما این بود، اما باز هم در راستای احترام به مخاطب سعی کردیم استانداردهایی که برای یک فیلم سینمایی احتیاج داریم، رعایت کنیم. فکر می کنم همه این ها باعث شد که نظر هیأت انتخاب جلب شود.

    قاسمی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کنید این کمدی می تواند نظر مردم را به خود جلب کند، عنوان کرد: به عنوان یکی از صاحبان اثر نمی توانم صحبت خاصی در مورد این کمدی داشته باشم، اما می توانم بگویم تلاش کردیم تا فیلم استاندارد سینمایی بسازیم.

    وی در پاسخ به این پرسش که فکر می کنید از لحاظ کاری چه تفاوت هایی میان کارهای جدی که تهیه کننده آن بودید و این کار وجود دارد، گفت: چندان اهل این نیستم که خودم را در قالب خاصی قرار دهم و کاری را دوست دارم که بر اساس دغدغه خودم و جامعه باشد؛ یعنی این دغدغه مشترک باید منجر به طرح و فیلمنامه ای شود که به آن علاقه مند باشم. «مصادره» جزو فیلم هایی است که باید خیلی برای ساخت آن سخت کوشی به خرج می دادیم و سعی کردیم کم فروشی نکنیم.

    این تهیه کننده اضافه کرد: برای من تفاوتی نداشت که «شیار ۱۴۳» یا «نفس» را تولید کردم و همه آن ها بر اساس دغدغه ای است که داشتم و سعی کردم همه تلاشم را در این مسیر به کار ببندم. البته که یک فیلم محصول کار یک گروه است، اما گروهی که فیلم «مصادره» را تولید کرده، این عشق را داشتند که به سمت اثری قابل احترام برای مخاطب حرکت کنیم.

    قاسمی درباره روند ساخت «مصادره» نیز گفت: حدود دو ماه تولید ما طول کشید. البته روی فیلمنامه از اردیبهشت ماه همراه نویسنده«سعید فرقانی»، کارگردان «مهران احمدی»، تدوینگر و جانشین تهیه کننده «سجاد پهلوان زاده» و خودم کار کردیم. از اردیبهشت تا مرداد روی بازنویسی فیلمنامه کار کردیم و بعد از آن حدود دوماه و نیم پیش تولید، دوماه تولید و تا پس تولید ادامه داشت.

    وی درباره سختی های کار «مصادره» نیز بیان کرد: ما تنوع لوکیشنی فراوانی در این فیلم داریم و هر فیلمی این تنوع لوکیشنی دارد، قطعا نیاز به سخت کوشی دارد و ما هم تمام تلاش خود را به کار بستیم.

    قاسمی در پاسخ به اینکه چه جمله ای برای ترغیب مخاطب فجر برای دیدن این فیلم دارید، بیان کرد: این را می توانم بگویم که برای نگاه مخاطب احترام قائلیم و در راستای این احترام خیلی تلاش کردیم و امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرند.

    در «مصادره» سعی کردیم کم فروشی نکنیم

    منبع: بانی فیلم


    0


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group